Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievadu

Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievadu CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10,1 colio IPS LCD skydelis * 1280x800 skiriamoji geba, visas žiūrėjimo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Galimas varžinis jutiklinis skydas * Stalinis darbalaukio sulankstomas laikiklis VGA DVI HDMI monitoriaus sąsajos : VGA DVI HDMI monitoriaus specifikacija: VGA DVI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievadu

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius
* 10,1 “IPS LCD skydelis
* 1280x800 skiriamoji geba, visas matymo kampas
* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais
* Galimas atsparus jutiklinis skydelis
* Stalinis darbalaukio laikiklis

Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievado sąsajomis:

Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievado specifikacija :

Skystųjų kristalų ekranas su HDMI prievado programa:

VGA应用

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje.

* Valdydami darbuotojus, mes skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.

* Pramoninės vietos:

Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinė įranga ir kt.

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Q: Kaip jūs kontroliuojate kokybę?

Prieš gaminant, kiekviena produktų dalis yra griežtai tikrinama atsižvelgiant į kokybės sistemos patvirtinimą.

Tyrimo