Parduodamas LCD monitorius

Parduodamas skystųjų kristalų ekranas. CL1016N / MT, 10,1 colio įstrižainės „Full HD“ jutiklinis monitorius; - „1920x1200“ „FHD“ viso laminavimo skydelis - HDMI, VGA, USB - talpiam jutikliui (pasirinktinai) - 7–24 V plačiosios įtampos energija, sunaudojant mažai energijos - graži, labai plokščia nulinė Kompaktiškas „Bezel“ dizainas - stalinio laikiklio pasirinkimas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Parduodamas LCD monitorius

CL1016N / MT, 10,1 colio „Full HD“ talpinis jutiklinis monitorius

- 1920x1200 FHD pilno laminavimo skydas

- HDMI, VGA, USB talpiam jutikliui (pasirinktinai)

- 7–24 V plačiosios įtampos energija, kai sunaudojama mažai energijos

- Gražus, ypač plokščias „Zero Bezel“ kompaktiškas dizainas

- Stalinis laikiklis neprivalomas


Parduodamas skystųjų kristalų monitorius:

CL1016NMT 详情 页 _01

CL1016NMT 详情 页 _02

CL1016NMT 详情 页 _03

CL1016NMT 详情 页 _04

CL1016NMT 详情 页 _05

Parduodamas skystųjų kristalų monitorius:

05

* Nuostabus našumas ir greitis, daugialypės terpės pramogų terminalas, visiškai suderinamas su kompiuteriu „Plug-n-Play“

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Kl .: ar jūsų pramoninis skydelis palaiko OEM / ODM?

A: Taip, mūsų pramoninis skydelio kompiuteris palaiko pritaikymą atsižvelgiant į dydį, funkcijas, išvaizdą, skiriamąją gebą, didelį ryškumą ir kt.

Tyrimo