IPS monitorius

IPS monitorius

HDMI kompiuterio monitorius CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10.1 "IPS LCD ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, pilnas vaizdas * su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais * Galimas atsparus jutiklinis ekranas * Stalinis sulankstomas laikiklis HDMI kompiuterio monitoriaus sąsajos: HDMI kompiuteris Monitoriaus specifikacija : HDMI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

IPS monitorius

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius
* 10.1 "IPS LCD ekranas
* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas
* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais
* Atsparus jutiklinis ekranas
* „Desktop Folding Bracket“

IPS monitoriaus sąsajos:

IPS monitoriaus specifikacija :

IPS monitoriaus taikymas:

„IPS Monitor“ skirtas pramoniniams tikslams, taip pat gali būti pritaikytas pramoninei automatizacijai, pramoninės kontrolės sistemai „Medicinos mašinų įranga“, „Elektros energijai“, „Petrification“, „POS“, „ATM Instrumentation Display Systems“.

VGA应用

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelė integravimo galimybė, puikus stabilumas, visiškai suderinamas kompiuteris su „plug & play“
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* „Touch Solutions for Transportation“:
„Neway“ pastatė savo reputaciją transporto rinkoje, pasiūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Iš tiesų, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registruotis oro uostuose, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.
* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.
* Q: koks ekrano ženklas naudojamas?
A: „INNOLUX“, „Samsung“ ir „LG“ ekranai paprastai naudojami, o tinkintas ekranas taip pat yra palaikomas.

Tyrimo