HDMI ekranas

HDMI ekranas CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10,1 colių IPS LCD skydas * 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Galimas varžinis jutiklinis skydas * Stalinis darbalaukio sulankstomas laikiklis VGA DVI HDMI monitoriaus sąsajos: VGA DVI HDMI monitoriaus specifikacija: VGA DVI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI ekranas

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius
* 10,1 “IPS LCD skydelis
* 1280x800 skiriamoji geba, visas matymo kampas
* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais
* Galimas atsparus jutiklinis skydelis
* Stalinis darbalaukio laikiklis

HDMI ekrano sąsajos:

HDMI ekrano specifikacija :

HDMI ekrano taikymas:

VGA应用

* Naudojant 10 taškų talpinį daugialypį prisilietimą, žmogaus kūnas jautriai reaguoja į jutiklinę funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų liečiamąjį efektą. Talpinis jutiklinis ekranas tereikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Pramoninės vietos:

Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinė įranga ir kt.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Q: Kokia jūsų produktų garantija?

A: Visiems mūsų gaminiams taikoma garantija vieneriems metams nuo pristatymo dienos.

Taip pat gerai atnaujinti dvejų ar trejų metų garantiją su papildomomis išlaidomis.

Tyrimo