HDMI kompiuterio monitorius

HDMI kompiuterio monitorius

HDMI kompiuterio monitorius CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10.1 "IPS LCD ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, pilnas vaizdas * su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais * Galimas atsparus jutiklinis ekranas * Stalinis sulankstomas laikiklis HDMI kompiuterio monitoriaus sąsajos: HDMI kompiuteris Monitoriaus specifikacija : HDMI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

HDMI kompiuterio monitorius

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius
* 10.1 "IPS LCD ekranas
* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas
* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais
* Atsparus jutiklinis ekranas
* „Desktop Folding Bracket“

HDMI kompiuterio monitoriaus sąsajos:

HDMI kompiuterio monitoriaus specifikacija :

HDMI kompiuterio monitoriaus taikymas:

Turi platų taikomųjų programų spektrą, pvz., Gali būti integruota į treniruoklių įrangą, gražią išvaizdą ir gerą ekrano našumą.

VGA应用

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* „Neway“ produktai yra patikrintas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.
* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.
* Q: Norėčiau paklausti, ar galiu turėti savo logotipą ant produkto.
A: NEWAY (mūsų prekės ženklas), neutrali išvaizda, pritaikytas logotipas, visi yra prieinami, jei norite.

Tyrimo