Išorinis jutiklinis monitorius

Išorinis jutiklinis monitorius CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10,1 colio IPS LCD skydas * 1280x800 skiriamoji geba, visas vaizdo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV jungtimis * Galimas varžinis jutiklinis skydas * Stalinis darbalaukio sulankstomas laikiklis Jutiklinis ekranas Antrasis monitoriaus bruožas: lietimas Antrasis ekrano monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Išorinis jutiklinis monitorius

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Stalinis darbalaukio laikiklis

详情 页 -CL1015NT_01

Išorinio jutiklinio monitoriaus funkcija:

详情 页 -CL1015NT_02

Išorinio jutiklinio monitoriaus specifikacija:

详情页-规格表CL1015NT

Išorinio jutiklinio monitoriaus taikymas:

VGA 应用

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, kuriame naudojama LED foninio apšvietimo technologija kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* Ekrano sprendimas jūrų / kariškiams: „Neway“ jūriniai ir kariniai skystųjų kristalų monitoriai ir ekranas yra specialiai sukurti tam, kad atlaikytų nelygų reljefą, atšiaurią ir nelygią aplinkos aplinką. VESA standartinį laikiklį galima įsigyti daugelyje monitorių, kad būtų galima lengvai ir lengvai montuoti.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Q: ką tu darai?

A: NEWAY specializuojasi LCD ekranų ir pramoninių sprendimų srityje, įskaitant:

Pramoninis skydinis kompiuteris

Jutiklinio ekrano monitorius

Pramoninis kompiuteris (Mini PC)

OEM ir ODM paslauga.

Tyrimo