Prijunkite HDMI į DVI monitorių

Prijunkite HDMI į DVI monitorių CL1014MT: 10,1 "integruotas dulkių nepralaidus jutiklinis monitorius * 10,1 colio 16: 9 LCD ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, 350 cd / m2 ryškumas * 10 taškų talpinamasis jutiklinis ekranas * Lux automatinis ryškumas * integruotas dulkių apsauginis priekinis skydas * I / O valdymo sąsaja * ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prijunkite HDMI į DVI monitorių

CL1014MT: 10.1 „Integruotas dulkių nepralaidžios talpos jutiklis

* 10,1 colio 16: 9 LCD monitorius

* 1280x800 skiriamoji geba, 350 cd / m2 ryškumas

* Integruotas dulkių apsauginis priekinis skydas

* I / O valdymo sąsaja

* HDMI / VGA / AV / DVI (pasirenkama) įvestis

CL1014MT 详情 页 a-1_01

Prijunkite HDMI į DVI monitoriaus funkcijas:

CL1014MT 详情 页 a-1_02


Prijunkite HDMI į DVI monitoriaus specifikaciją:

VGA-CL1014详情页-规格表

Prijunkite HDMI į DVI monitoriaus taikymą :

Sąsaja turi tokias funkcijas, kaip prijungimas prie atbulinės eigos linijos automobilio atbulinės eigos sistemoje, ir valdyti kompiuterio kompiuterį, kad įjungtumėte / išjungtumėte ir tt

VGA 应用

* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

* Q: Ar esate gamintojas?

A: Taip, mes vystome ir gaminame LCD monitorius, įterptųjų pramoninių monitorių, mobiliojo duomenų terminalo ir pramoninio skydo kompiuterius ir pan., Ir eksportuojame į eurą, JAV, Japoniją ir kt.

Tyrimo