Prijunkite DVI į HDMI monitorių

Prijunkite DVI į HDMI monitorių CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10,1 "IPS LCD ekranas * 1280x800 skiriamoji geba, pilno vaizdo kampas * su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais * Atsparus jutiklinis ekranas * darbalaukio sulankstomas laikiklis : „Touch Screen“ antrasis monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Prijunkite DVI į HDMI monitorių

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* „Desktop Folding Bracket“

详情 页 -CL1015NT_01

Prijunkite DVI į HDMI monitoriaus funkciją:

详情 页 -CL1015NT_02

Prijunkite DVI prie HDMI monitoriaus specifikaciją:

详情页-规格表CL1015NT

Prijunkite DVI į HDMI monitoriaus taikymą:

Su aukštos kokybės dizainu, pritaikytu įvairiam naudojimui, ir mes daugiausia dėmesio skirsime nuolatiniam kokybės sistemos tobulinimui ir tobulinimui.

VGA 应用

* Su „VESA“ skylėmis galiniame dangtyje laikykitės kelių montavimo būdų, pvz., Priekinis įdėklas su užraktu, apgaubtas metalinėmis plokštėmis, tvirtinamas prie sienos su sieniniu laikikliu.

* Pramonės automatika: didėjant pramoninių automatikos įrenginių sudėtingumo reikalavimams, „Neway“ sukūrė „All in one“ įdėtą „PC“ kompiuterį nuo 7 iki 22 colių. Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Kaip mokėti?

Atsakymas: Norėdami užsakyti bankinius mokesčius, geriau sumokėti TT.

Mėginiams ir mažiems užsakymams Paypal ir Western Union arba alibaba prekybos garantijos yra priimtinos.

Tyrimo