Kompiuterio monitorius su HDMI prievadu

Kompiuterio monitorius su HDMI prievadu CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius * 10.1 "IPS LCD skydelis * 1280x800 skiriamoji geba, pilnas vaizdas * su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais * Galimas atsparus jutiklinis ekranas * Stalinis lankstymo laikiklis Kompiuterio monitorius su HDMI prievadu Specifikacija: kompiuterio monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio monitorius su HDMI prievadu

CL1015NT, 10,1 colio IPS LCD jutiklinis monitorius

* 10.1 "IPS LCD ekranas

* 1280x800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

* Su HDMI / DVI / VGA / AV prievadais

* Atsparus jutiklinis ekranas

* „Desktop Folding Bracket“

详情 页 -CL1015NT_01
详情 页 -CL1015NT_02

Kompiuterio monitorius su HDMI jungties specifikacija: 详情页-规格表CL1015NT


Kompiuterio monitorius su HDMI prievadu :

Stebėtojai paprastai standartizuoja su sulankstomais laikikliais, galima iki 180 laipsnių tempimo ir sulenkimo, taip pat gali būti pakabinti ant sienos. VGA 应用

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažas energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas, tinka ilgam laikui.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namie ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.
* K: Kas yra minimalus užsakymo kiekis (MOQ)?
A: Tik 1 gabalas yra gerai.

Tyrimo