Geriausi kompiuterių monitoriai

CL1012NT, 10.1 "LCD ekrano jutiklinis ekranas su LCD ekranu. HDMI, DVI-D, VGA, garso, vaizdo įvestis. 1024x600 skiriamoji geba, 200 cd ryškumas. - Atsparus prisilietimas. - Kontrastas 500: 1, LED apšvietimas. Spalva - sulankstomas laikiklis / sieninis laikiklis.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi kompiuterių monitoriai

CL1012NT, 10.1 "LCD ekrano jutiklinis ekranas.

* HDMI, DVI-D, VGA, garso, vaizdo įvestis.

* 1024x600 rezoliucija, 200 cd ryškumas.

* Galimas atsparus prisilietimas.

* Kontrastas 500: 1, LED apšvietimas.

* Juoda arba balta spalva.

* Sulankstomas laikiklis / sieninis laikiklis.


Geriausios kompiuterių monitorių funkcijos:

CL1012NT_01

CL1012NT_02


Geriausios kompiuterių monitorių specifikacijos:

VGA-CL1012N 详情 页 (8)

Geriausias kompiuterių monitorių taikymas:

Su aukštos kokybės dizainu, pritaikytu įvairiam naudojimui, ir mes daugiausia dėmesio skirsime nuolatiniam kokybės sistemos tobulinimui ir tobulinimui.

VGA 应用


* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparumą vandeniui ir dulkėms, neleidžia gaminiui apsaugoti nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos.

* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.

* AFC transportavimo sprendimas:

„Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* Q: Ar galite man pritaikyti?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramoninės plokštės PC gamykla, esame profesionalūs pramoninės PC linijos, išskyrus aukštą kokybę, savalaikį pristatymą, pritaikymą - vieną iš pagrindinių mūsų konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome pritaikyti. Išvaizda, struktūra, sistema, procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugojimas, funkcija, I / O prievadas ir kt., Visi šie gali būti pritaikyti kaip jūsų reikalavimas. Išskyrus produktus, siūlome profesionalų sprendimą ir pasiūlymus pagal jūsų projektą.

Tyrimo