10 colių lietimui jautrus ekranas

10 colių jutiklinis ekranas CL1015NT: 10 colių jutiklinis ekranas su HDMI, DVI, VGA ir AV įėjimu - 10,1 colio daugiafunkcinis IPS LCD monitorius - 1280X800 skiriamoji geba, pilno vaizdo kampas - aukštas ryškumas: 350 cd / m2 - gausus signalo sąsaja: HDMI , DVI, VGA ir AV - „Desktop Folding Bracket -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

10 colių jutiklinis ekranas

CL1015NT: 10 colių lietimui jautrus ekranas su HDMI, DVI, VGA ir AV įvestimis

- 10,1 colio Multi-Function IPS LCD monitorius

- 1280X800 skiriamoji geba, viso vaizdo kampas

- Didelis ryškumas: 350 cd / m2

- Gausus signalo sąsaja: HDMI, DVI, VGA ir AV

- „Desktop Folding Bracket“

- VESA 75MM montavimo angos

- Patikrinkite lauko režimus: Mono, R, G, B

- „Pixel-to-Pixel / Underscan / Color“ (spalvos tempas)

- Didelio dydžio jutiklinis ekranas


10 colių jutiklinio ekrano monitoriaus funkcija :

详情页-CL1015NT_01

详情页-CL1015NT_02

详情页-CL1015NT_03

10 colių jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija :

详情页-规格表CL1015NT

10 colių jutiklinio ekrano monitoriaus sertifikavimas:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

认证

* Su VESA anga galiniame dangtyje, laikykitės keleto tvirtinimo būdų, pvz., Priekyje, įmontuotame užrakto lapu, atgal įdėta metalinėmis plokštėmis, tvirtinama prie sienos pakabinamu laikikliu, stovėti su darbalaukio laikikliu.

* Mūsų privalumas: 1) apmokyti darbuotojai. 2) Profesionali techninė komanda. 3) Griežtas kokybės kontrolės ir gamybos valdymas. 4) Naudokite aukštos kokybės prekės ženklo skydelį. 5) Naudokite pramoninio lygio lcd valdiklio plokštę, palaikančią platų darbo temperatūros diapazoną. 6) Trumpiausias pristatymo laikas šiame lauke. 7) Tobula po pardavimo.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse. „Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: kokybė yra prioritetinė. Mes visada skiriame didelę svarbą kokybei kontroliuoti nuo pat pabaigos. Mūsų gamykla įgijo CE, FCC, ROHS, IP65, IP67 sertifikatus.


Tyrimo