USB monitorius 22

USB monitorius 22 KT215M: 21,5 colio metalinis korpusas Pramoninis LCD monitorius - skiriamoji geba: 21,5 ", 1920x1080 (16: 9) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / talpinis / Infraraudonųjų spindulių jutiklis - Ryškumas iki 1000nits - Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įėjimas, RJ45 jutikliniam USB monitoriui 22 Struktūra: USB monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

USB monitorius 22

KT22M: 22 colių metalinio korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius

- Rezoliucija: 22 ", 1680x1050 (16:10)

- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive touch

- Ryškumas iki 1000nit

- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti


USB monitoriaus 22 konstrukcijos dizainas:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01

USB monitorius 22 Montavimo būdai:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02

USB monitorius 22 Specifikacija:

KTM 嵌入式 金属 显示器

USB monitorius 22 Taikymas:

Super plokščiaekranis ekranas gali būti įrengtas jūsų kabinoje ar korpuse, metalinis arba aliuminio lydinys, skirtas apvynioti ir fiksuoti ekraną, kad įsitikintumėte, jog jis nebus judamas ir stabilus. 05.jpg

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Jis gali padėti užbaigti kai kurias serijos operacijas, pvz., Parodyti produkto parametrų būseną, kontroliuoti sistemos veikimą, istorinių duomenų užklausą ir statistiką, techninės priežiūros įrašų užklausą ir pan. Tai operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas būtų sklandus. Pramonės automatikos ekrano sprendimas.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Q: Ar talpinis atviro rėmo monitorius bijo vandens?

A: Kiekvienas „hmi“ yra išlaikęs atsparumą vandeniui, ir klientai patvirtina, kad mažo ploto purslai neturi įtakos produkto naudojimui ir nesukelia neteisingos operacijos. Ir nors didelio ploto vandens purslų šalinimas tik paliečia laikino gedimo valdymą.

* Q: Kaip galiu pasitikėti jūsų produkto kokybe?

A: Turime daugiau nei 10 metų patirtį liečiant ekranus. Nuo medžiagų įsigijimo iki produkto pristatymo mes turime savo profesionalų personalą ir procedūras, skirtas užkirsti kelią galimai rizikai. Mūsų produktai buvo patvirtinti ROHS.

* Q: Ar galite man pritaikyti?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramoninės plokštės PC gamykla, esame profesionalūs pramoninės PC linijos, išskyrus aukštą kokybę, savalaikį pristatymą, pritaikymą - vieną iš pagrindinių mūsų konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome pritaikyti. Išvaizda, struktūra, sistema, procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugojimas, funkcija, I / O prievadas ir kt., Visi šie gali būti pritaikyti kaip jūsų reikalavimas. Išskyrus produktus, siūlome profesionalų sprendimą ir pasiūlymus pagal jūsų projektą.

Tyrimo