Monitorius 21

Monitorius 21 KT215F: 21,5 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius. * 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra jutiklio arba talpos jutiklio * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas ir dulkės ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius 21

KT215F: 21,5 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrane

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

* Atgal byla visiškai uždaryta ir be dulkių, puikus šilumos išsklaidymas


21 monitoriaus struktūra:

详情 页 (2)

21 monitoriaus montavimo būdai:

详情 页 (5)

Monitorius 21 specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Monitorius 21 taikymas:

Monitoriaus išvaizda ir funkcijos yra tokios pačios, kaip ir anksčiau, tik ištraukiant laidą iš monitoriaus ir prijunkite jį prie išorinio riedėjimo mygtuko, kad būtų galima reguliuoti ryškumą. 05.jpg

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinis drėgnumas 10% ~ 90% (nekondensuojantis), 365 dienos * 24 valandų darbo oras.Priimkite pramoninę kontrolę HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

* Q: Norėčiau paklausti, ar galiu turėti savo logotipą ant produkto.

A: Tikimės, kad žinosite, jog mūsų kompanija „Detaik“ puikiai palaiko individualų logotipą

paslauga. Tačiau mes taip pat tikimės, kad žinote, kad tai yra papildoma paslauga, taigi šiek tiek

reikia papildomo aptarnavimo mokesčio.

* „HDMI“ anglų kalba yra „High Definition Multimedia“, kinų kalba - didelės raiškos multimedijos sąsaja. HDMI sąsaja suteikia iki 5 Gbps duomenų perdavimo dažnio, kuris gali būti nesuspaustų garso signalų ir didelės skiriamosios gebos vaizdo signalų. Tuo pačiu metu nereikia atlikti skaitmeninio / analoginio ar analoginio / skaitmeninio konvertavimo prieš signalo perdavimą, kuris gali užtikrinti aukščiausios kokybės vaizdo signalo perdavimą.

* Norint užtikrinti normalų jutiklinio ekrano sistemos veikimą, ne tik užtikrinti tinkamą sistemos programinės įrangos įdiegimą, bet ir nepamirškite ne įdiegti dviejų ar daugiau jutiklinio ekrano tvarkyklių į kompiuterį, kuris lengvai sukels sistemos veikimą .

* SD kortelė ir MMC kortelė yra suderinamos. SD kortelė išlaiko 7 kontaktų kištuką iš MMC ir plečia 2 kontaktų duomenų liniją. SD kortelės taip pat prieinamos tiek mažu greičiu, tiek dideliu greičiu. Didelės spartos SD kortelė taip pat vadinama SDHC. Šiuo metu 4G SD kortelė iš esmės yra SDHC.

* Tipiškas interneto telefonas suteiks dvi RJ-11 sąsajas. Viena RJ-11 sąsaja naudojama prijungti prie „HomePNA“ jungiklio prijungtą telefono liniją, o kita RJ-11 sąsaja prijungta prie telefono.

Tyrimo