Monitorius 20

Monitorius 20 KT215F-4, 21,5 colio, visiškai plokščias IP65 monitorius * 21,5 colio, 1920X1080Sprendimas * Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65 * Neliestas / atsparus jutikliui / Talpus jutikliui * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui * Aliuminis Lieti liemenė, drožlė arba juoda spalva * Montavimo būdas: Stalinis arba VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius 20

„KT215F-4“, 21,5 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius

* 21,5 colio, 1920X1080Sprendimas

* Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui


Monitoriaus 20 dizainas:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

Monitoriaus 20 ypatybės:

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

Monitoriaus 20 specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 正 屏

Monitor 20 programa:

Naudojant neperšlampamą laidą visoms nuotolinio pritemdymo funkcijoms valdyti, tada sąsaja yra panaši į oro sąsają, kuri yra stabilesnė, dalinė ir saugesnė už jūsų programą.

四代应用-NTF

* Su 10 taškų talpiniu daugialypiu jutikliu, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą įjungti liečiamąją funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų jutiklinį efektą. Talpinį jutiklinį ekraną reikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Q: Kaip yra produkto kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai patikrinti aukštos kokybės, prieš išsiunčiant juos klientams. Mes prekiaujame savo prekės ženklu vietinėje Kinijos rinkoje, mūsų prekės ženklas yra „NEWAY“. Taigi kokybė mums yra pirmas dalykas!

Tyrimo