Pramonės stebėjimo sprendimai

KT215F: 21,5 colio ultravioletinis IP65 integruotas jutiklinis ekranas, pramoninis LCD monitorius .- 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 formato santykis - Touch tipas: ne / atsparus / talpinamas / infraraudonųjų spindulių jutiklis neprivalomas - saulės šviesos skaitmuo 1000nits neprivalomas - priekinis skydas: IP65 vanduo ir dulkės įrodymas - rėmas: aliuminio aliuminio lydinys - tvirtinimo būdas: įdėtas užraktas, VESA laikiklis (pasirinktinai) - sąsajos: VGA, DVI, HDMI, RJ45 / ethernet, veikiantys kaip USB jutikliai - prieinami coliai: 10,1–21,5 colių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramonės stebėjimo sprendimai

KT215F: 21,5 colio „Ultra Flat IP65“ integruotasis jutiklinis ekranas.

- 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 formato

- Jutiklinis tipas: ne / atsparus / talpa / infraraudonųjų spindulių ryšys neprivalomas

- Įrašoma saulės šviesa 1000nits neprivaloma

- Priekinis skydas: atsparus IP65 vandeniui ir dulkėms

- Rėmas: pramoninis aliuminio lydinys

- Montavimo būdas: įterptinis užraktas, VESA laikiklis (pasirinktinai)

- Sąsajos: VGA, DVI, HDMI, RJ45 / ethernet, kad galėtų veikti kaip USB

- Galimos colių: 10,1–21,5 colių


Pramonės stebėjimo sprendimų savybės:

IP65 铝合金 显示器 详情 页 _01.jpg

IP65 铝合金 显示器 详情 页 _02.jpg


Pramonės stebėjimo sprendimų specifikacija:

IP65 铝合金 显示器 .jpg

Pramonės stebėjimo sprendimų taikymas:

„NEWAY IPC“ ir monitoriai, tokie kaip „Industrial Monitoring Solutions“, yra pritaikyti komerciniams ir pramoniniams tikslams, labai ryškūs saulės šviesai skaitymui, tada RoHS, FCC ir CE sertifikatai. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt.

JWS MONITOR APPLICATION.jpg

* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimu veikimu.Palaikoma integruota, montuojama ant sienos, stovo, stalviršio, konsolės atrama. Juoda arba sidabro spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydui.

* Neway gali įgyvendinti savo kokybės politiką nuo projektavimo iki pristatymo: kokybė yra pirmoji ir klientų pasitenkinimas yra prioritetas. Yra skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai, gamybai ir prekybai įvairaus dydžio ir specifikacijų pramoninio kompiuterio, įterptinio kompiuterio, pramoninio skydelio kompiuterio. ir pramonės monitorius.

* Palieskite transportavimo sprendimus

„Neway“ pastatė savo reputaciją transporto rinkoje, pasiūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Iš tiesų, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registruotis oro uostuose, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* Q: Ar prietaisas yra numatytasis kaip anglų kalba?

A: Žinoma, mūsų prietaisas palaiko daugiakalbę kalbą, pavyzdžiui, anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.


Tyrimo