22 Jutiklinio ekrano monitorius

22 Jutiklinio ekrano monitorius KT215F: 21,5 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius. * 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydo aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas .. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

22 Jutiklinio ekrano monitorius

KT215F: 21,5 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrane

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikomosiomis programomis


22 Jutiklinio ekrano monitoriaus dizainas:

详情 页 (1)

详情 页 (3)

22 Jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

22 Jutiklinio ekrano monitoriaus taikymas:

Kliento taikymas: monitoriai bus naudojami patalpoje viduje. IP65 nereikia. Monitoriai dažniausiai bus naudojami laive, kad jie būtų prijungti prie fotoaparato.

05.jpg

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui.

* 12 mėnesių garantija

Jei po 15 dienų nuo gavimo dienos ir per vienerius metus produktas turi kokių nors mechaninių problemų

* Q: Ar galiu aplankyti savo gamyklą?

A: Sveiki atvykę į mūsų gamyklą ir parodysime savo profesionalų gamybos procesą ir tikimės, kad galime ilgai bendradarbiauti su jumis.

* K: Koks yra jūsų pajėgumas?

A: 30-50K / M.

* Q: Kiek gamybos linijos turite?

A: SMT linija (1 + 1), prodcution linija x7

* Q: Ar monitorius yra VESA?

A: TAIP, VESA 75mm ir 100 mm tvirtinimo angos

* Atrodo, kad pramoninių planšetinių kompiuterių ateitis yra aiški ir kankinama. Akivaizdu, kad pramoninių planšetinių kompiuterių kūrimas yra labai aiškus, todėl viskas yra paprastesnė, o išvaizda ir veikimas yra pagrįstas šiuo požiūriu. Kokybės ir technologijų naujovės; posūkiai yra naujos technologinės revoliucijos kontekste, visi yra žvalgymo stadijoje, todėl reikia daugiau pastangų, kad būtų pasiektas šis kelias.

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Kontrolieriaus tinklo tinklas (CAN magistralė) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, sukurtas leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje programose, kuriose nėra kompiuterio. Tai pranešimu pagrįstas protokolas, sukurtas iš pradžių daugiafunkciams elektros laidams automobiliuose sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

Tyrimo