22 Monitorius HDMI

KT22M: 22 colių metalinis korpusas Įterptas jutiklinis ekranas Pramoninis LCD monitorius - skiriamoji geba: 22 ", 1680x1050 (16:10) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / Kapacinis prisilietimas - Ryškumas iki 1000nits - Rėmelis: Metalinis korpusas - Montavimo būdas: Geležinis lakštas / Metalinės plokštės / VESA - sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45 lietimui - coliai prieinami: 12 colių iki 22 colių
Pokalbis dabar

Informacija apie

22 Monitorius HDMI

KT22M: 22 colių metalinio korpuso integruotasis jutiklinis ekranas, pramoninis LCD monitorius

- Rezoliucija: 22 ", 1680x1050 (16:10)

- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive touch

- Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA

- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti


22 Monitoriaus HDMI funkcijos:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01.jpg

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02.jpg

22 Monitoriaus HDMI specifikacija:

KTM 嵌入式 金属 显示器 .jpg

22 Monitoriaus HDMI taikymas:

Mūsų IPC ir monitorius kaip 22 monitorius HDMI yra plačiai naudojami: ATM, KOISK, Hotel / Hospitality, Military ir kt.

01.jpg

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Jie naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant: mažmeninę prekybą, sveikatos priežiūrą, bilietų pardavimą, svetingumą, reklamą, užkandžių maistą, transportą, muziejus, įrangos nuomą, nuotraukų kioskas, virtualų registratorių, būdų suradimą, parodas ir kt. .

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

* Q: Ar galiu gauti mėginį bandymui?

A: Taip, mes galime pateikti jums pavyzdį, į kurį bus atsižvelgta, o mėginio ir pristatymo išlaidas moka klientas.

* Spektaklis yra didesnis nei komercinių kompiuterių, o didžiausias jo bruožas yra tai, kad stabilumas yra ypač geras

* Nepaisant skirtingų funkcijų ir taikymo scenarijų, tikroje aplinkoje jūs vis dar susidursite su nepatogiu operacinės sistemos pasirinkimo scenarijumi. Šiuo metu turite visiškai atsižvelgti į jūsų poreikius.

* Laboratorija, vadinama „Semiconductor Energy Laboratory“ (SEL), eksponavo 8,7 colio SuperAMOLED jutiklinį ekraną su 1080P raiška. Ypatingas šio ekrano bruožas yra tai, kad jis gali būti sulankstytas.

* Atrodo, kad pramoninių planšetinių kompiuterių ateitis yra aiški ir kankinama. Akivaizdu, kad pramoninių planšetinių kompiuterių kūrimas yra labai aiškus, todėl viskas yra paprastesnė, o išvaizda ir veikimas yra pagrįstas šiuo požiūriu. Kokybės ir technologijų naujovės; posūkiai yra naujos technologinės revoliucijos kontekste, visi yra žvalgymo stadijoje, todėl reikia daugiau pastangų, kad būtų pasiektas šis kelias.

Tyrimo