22 Monitoriaus HDMI įvestis

KT22M: 22 colių metalinis korpusas Įterptas jutiklinis ekranas Pramoninis LCD monitorius - skiriamoji geba: 22 ", 1680x1050 (16:10) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / Kapacinis prisilietimas - Ryškumas iki 1000nits - Rėmelis: Metalinis korpusas - Montavimo būdas: Geležinis lakštas / Metalinės plokštės / VESA - sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45 lietimui - coliai prieinami: 12 colių iki 22 colių
Pokalbis dabar

Informacija apie

22 Monitoriaus HDMI įvestis

KT22M: 22 colių metalinio korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius

- Rezoliucija: 22 ", 1680x1050 (16:10)

- Ryškumas iki 1000nit

- Rėmas: metalinis korpusas

- Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA

- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti


22 Monitoriaus HDMI įvesties funkcijos:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01.jpg

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02.jpg

22 Monitoriaus HDMI įvesties specifikacija:

KTM 嵌入式 金属 显示器 .jpg

22 Monitoriaus HDMI įvesties taikymas:

Mūsų IPC ir monitoriai, kaip 22 monitoriaus HDMI įvestis, yra plačiai naudojami: automatams, pramoniniam ir automatiniam valdymui ir kt.

01.jpg

* Yra funkcinis moule pridedamas priedas, pavyzdžiui, „Wifi“, „Bluetooth“, RFID, NFC, fotoaparatas, GPS, 3G, 4G, mikrofonas, pirštų atspaudų surinkėjas. Išvaizdos pritaikymas taip pat prieinamas, sandariai atsparus vandeniui, logotipas, konstrukcijos dizainas ir kt.

* Dauguma kioskų turi jutiklinio ekrano monitorius, leidžiančius vartotojui bendrauti. Lauko kioskams neprivaloma skaityti saulės šviesą. Jie gali dirbti nuolat ir nuolat, net ir dulkėtoje ir kietesnėje lauko aplinkoje. Kai kurie kioskai taip pat gali naudoti atviro rėmo monitorius, kuriuos lengva įdiegti.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* Q: Kokia OS galima naudoti „Mini PC“?

A: Visi mūsų mini kompiuteriai palaiko visų rūšių pagrindinę operacinę sistemą, dauguma pirkėjų naudoja „Windows“ ir „Linux“, o kai kurie „Mini PC“ taip pat palaiko „Android“ operacinę sistemą.

* D tipo duomenų sąsaja, sąsajos standartas elektroniniams prietaisams (pvz., Kompiuteriams ir išoriniams įrenginiams) prijungti. Kadangi forma yra panaši į anglų raidę D, ji vadinama D tipo sąsaja.

* IDE anglų kalbos pavadinimas vadinamas „Integruota pavaros elektronika“. Jis skirtas kreiptis į standųjį diską, kuris sujungia „kietojo disko valdiklį“ su „disku“.

Tyrimo