22 colių lietimui jautrus ekranas

22 colių jutiklinis ekranas KT215F: 21,5 colio ultragarso IP65 integruotasis jutiklinis ekranas. - 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 formato santykis - Priekinis skydas: IP65 vandens ir dulkių nepraleidžiantis - montavimo būdas: įterptinis užrakto lakštas, VESA laikiklis (papildomas) - sąsajos: VGA, DVI, HDMI, RJ45 / Ethernet ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

22 colių jutiklinis ekranas

KT215F: 21,5 colio „Ultra Flat IP65“ integruotasis jutiklinis ekranas.
- 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 formato
- Priekinis skydas: atsparus IP65 vandeniui ir dulkėms
- Montavimo būdas: įterptinis užraktas, VESA laikiklis (pasirinktinai)
- Sąsajos: VGA, DVI, HDMI, RJ45 / ethernet, kad galėtų veikti kaip USB


22 colių jutiklinio ekrano monitoriaus struktūros dizainas:

详情 页 (1)


22 colių jutiklinio ekrano monitoriaus montavimo būdai:

详情 页 (5)


22 colių jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

22 colių jutiklinio ekrano monitoriaus taikymas:

Mūsų monitoriai gali būti iki 1000 vienetų, taigi palaikykite „Sunlight“ skaitymą. Peržiūros kampui galima atnaujinti iki 178/178, bet tik 4: 3 monitoriui, o ne 16: 9 .. 05.jpg


* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimu veikimu.Palaikoma integruota, montuojama ant sienos, stovo, stalviršio, konsolės atrama. Juoda arba sidabro spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydui.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: DSLR LCD monitorių, FPV lauko monitorių, pramoninį TFT LCD / atvirą rėmelį / USB maitinamą monitorių, pramoninį skydelį ir pan.

* Jei per 15 dienų po to, kai klientas jį gauna, produktas turi mechaninių problemų:

1) Klientas gali nusiųsti produktą atgal į NEWAY. NEWAY bus atsakingas už krovinius.

2) Jei produktas nerandamas, klientas padengia visas išlaidas (įskaitant pristatymą)

mokestis, muitinės mokestis ir kt.)

* Q: Ar galėtumėte pridėti savo logotipą?

A: TAIP, OEM įkrovos LOGO ir prekės ženklo logotipas.

* XLR yra žinomas kaip kortelės galvutė, kurią sudaro trijų kontaktų kištukas ir fiksavimo įtaisas. Dėl fiksavimo įtaiso XLR jungtis yra gana saugi. Didelėje trijų branduolių sąsajoje naudojamas 6,35 mm skersmens kištukas, kurio privalumas yra atsparumas dėvėjimui ir tinkamas pakartotiniam įdėjimui ir pašalinimui. Subalansuotos analoginės garso jungtys visų pirma yra pažengusios analoginės garso įrangos ar profesionalios garso įrangos.

* BNC, visas pavadinimas yra „Bayonet Nut Connector“ (pavadinimas vizualiai aprašomas sąsajos perspektyvoje), taip pat žinomas kaip „British Naval Connector“ (tikriausiai pavadintas, nes ši jungtis pirmą kartą naudojama britų laivyne) arba „Bayonet Neill Conselman“ (tai buvo išrado vyras Neill Conselman).

* Tipiškas interneto telefonas suteiks dvi RJ-11 sąsajas. Viena RJ-11 sąsaja naudojama prijungti prie „HomePNA“ jungiklio prijungtą telefono liniją, o kita RJ-11 sąsaja prijungta prie telefono.


Tyrimo