22 Plokščias ekranas

22 Plokščiasis ekranas KT215F: 21,5 colio pramoninis ultragarsinis IP65 monitorius. * 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydo aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas .. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

22 Plokščias ekranas

KT215F: 21,5 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 21,5 ", 1920x1080, 16: 9 ekrane

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

* Atgal byla visiškai uždaryta ir be dulkių, puikus šilumos išsklaidymas


22 Plokščiojo ekrano funkcija:

详情 页 (3)

22 Plokščiasis ekranas IO:

详情 页 (4)

22 Plokščiojo ekrano specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图


22 Plokščiojo ekrano taikymas:

22 Plokščiasis ekranas gali būti naudojamas pramoninės automatikos įrangoje, įmontuotoje mašinose, spintose ar ant konsolės. 05.jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: pramoninį TFT LCD / atvirą rėmelį / USB maitinamą monitorių, pramoninį skydelį ir pan.

* Maža išvaizda, patogesnė nešiotis, lauke, kad būtų galima sutaupyti vietos, patogiau.

* Palyginti su tradiciniu staliniu kompiuteriu, mini kompiuteris gali būti laikomas evoliucine HTPC koncepcijos versija, kuri yra ne tik labiau integruota, bet ir geresnė, o taip pat turi mažesnį dydį.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus „Custome“ poreikiais. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Ar esate gamintojas?

A: Taip, mes vystome ir gaminame LCD monitorius, įterptųjų pramoninių monitorių, mobiliojo duomenų terminalo ir pramoninio skydo kompiuterius ir pan., Ir eksportuojame į eurą, JAV, Japoniją ir kt.


Hot Tags: 22 plokščias ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like