20 colių kompiuterio monitorius

20 colių kompiuterio monitorius KT215F-4, 21,5 colio pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius * 21,5 colio, 1920X1080Sprendimas * Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65 * Neliestas / atsparus jutikliui / Talpus jutikliui * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB jutikliui. * Aliuminio lydinio dėklas, šlifuoklis arba juoda spalva * Montavimo būdas: darbalaukio arba VESA ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

20 colių kompiuterio monitorius

„KT215F-4“, 21,5 colio pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius

* 21,5 colio, 1920X1080Sprendimas

* Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas


20 colių kompiuterio monitoriaus dizainas:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

20 colių kompiuterio monitoriaus savybės:

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

20 colių kompiuterio monitoriaus specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 正 屏

20 colių kompiuterio monitoriaus taikymas:

Naudojant neperšlampamą laidą visoms nuotolinio pritemdymo funkcijoms valdyti, tada sąsaja yra panaši į oro sąsają, kuri yra stabilesnė, dalinė ir saugesnė už jūsų programą.

四代应用-NTF

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Atspariajame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonės navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, sonaro sistemoje ir kt.

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Kl .: Ar produktas naudojamas tik mokyklai?

A: Mūsų produktai yra plačiai naudojami ligoninėse, mokyklose, biuruose ir kt.

Tyrimo