Didelis jutiklinis ekranas

Didelis jutiklinis ekranas KT19F-S: 19 colių pramoninis Ultra Flat IP65 monitorius. * 19 ", 1280x1024, 4: 3 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra jutiklio arba talpos jutiklio * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas ir dulkės ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelis jutiklinis ekranas

KT19F-S: 19 colių „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 19 ", 1280x1024, 4: 3 ekrano santykis

* Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis


Didelis lietimui jautrus ekranas:

详情 页 (1)

Didelės jutiklinio ekrano funkcijos:

详情 页 (3)

Didelės jutiklinio ekrano specifikacijos:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Didelis lietimui jautrus ekranas :

Mūsų monitoriai gali būti iki 1000 vienetų, taigi palaikykite „Sunlight“ skaitymą. Peržiūros kampui galima atnaujinti iki 178/178, bet tik 4: 3 monitoriui, o ne 16: 9.

05.jpg

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparumą vandeniui ir dulkėms, neleidžia gaminiui apsaugoti nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: DSLR LCD monitorių, pramoninį TFT LCD / atvirą rėmelį / USB maitinamą monitorių, pramoninį skydelį ir pan.

* Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

* SD kortelė ir MMC kortelė yra suderinamos. SD kortelė išlaiko 7 kontaktų kištuką iš MMC ir plečia 2 kontaktų duomenų liniją. SD kortelės taip pat prieinamos tiek mažu greičiu, tiek dideliu greičiu. Didelės spartos SD kortelė taip pat vadinama SDHC. Šiuo metu 4G SD kortelė iš esmės yra SDHC.


Hot Tags: didelis jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like