Didelis ekranas jutiklinis ekranas

Didelis ekranas Touch Screen KT19M-S: 19 colių metalo būsto įterptosios jutiklinis ekranas pramonės LCD monitorius. -Sprendimas: 19", 1280 x 1024 (4:3) - ryškumo optioanl iki 1000nits - rėmas: metalo korpusas - Mount būdas: geležies lapas / metalo plokštės / VESA - sąsajos: VGA/DVI/HDMI įvestį, RJ45 Touch-...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didelis ekranas jutiklinis ekranas

KT19M-ai: 19 colių metalo būsto įterptosios jutiklinis ekranas pramonės LCD monitorius.

-Sprendimas: 19", 1280 x 1024 (4:3)

-Ryškumo optioanl iki 1000nits

-Rėmas: Metaliniame korpuse

-Prijungti taip: geležies lapas / metalo plokštės / VESA

-Sąsajos: VGA/DVI/HDMI įvestį, RJ45 Touch

-Colių galima: 12 colių iki 22 colių


Didelis ekranas jutiklinis ekranas struktūra dizainas:

KTM嵌入式显示器详情页_01

Didelis ekranas jutiklinis ekranas tvirtinimo būdai:

KTM嵌入式显示器详情页_02

Didelis ekranas jutiklinis ekranas specifikacija:

KTM嵌入式金属显示器

Dideliame ekrane Touch Screen panaudojimas:

Nereikia IP65. Monitoriai dažniausiai bus naudojamas laive prijungti prie kameros.

05.jpg

* Pramoninės klasės LED foninio apšvietimo ekranas, LED foninio apšvietimo technologija kartu su didelės raiškos pramoninės klasės ekranas, viršuje yra ilgesnis tarnavimo laiką, o ekrane parodė esąs daugiau išskirtinį, spalvinga.

* Pateikti 5 ~ 22 colių monitorius ir PC pagrindinio tirpalo, tipo produktų, įskaitant: HD-SDI LCD monitorius, ant kameros & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, pramonės TFT LCD / atidaryti rėmas / USB powered monitorius, pramoninės grupės PC, ir tt.

* Optimizuoti logistikos: Pažangios laivyno taikymo galima ne tik optimizuoti išlaidų kontrolės valdymas, logistikos ir transporto sektoriaus, bet gali taip pat kreipėsi į skubios pagalbos paslaugas, pvz., greitosios pagalbos ir gaisro paslaugas, skirtas pagerinti efektyvumą ir vykdyti savo užduotis, taip pat visų darbuotojų saugumo užtikrinimas, o užsiima oficialias pareigas ne visą eilutę.

* Neway bus sekti klientų bandymų metu, ir mūsų produktai paprastai gauti daug gerų atsiliepimų iš klientų, ir gauti pakartoti verslo, tada sukurti ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: kas turi į daugiausia priklausomai jūsų produktų?

A: priklauso nuo vartotojo naudojimo, plačiai naudojami laivyno siuntimą, pramonės kontrolė, transliacijos, SmartHOME, CCTV, ir tt.

Hot Tags: didelis ekranas jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, individualų, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like