19 Atidarykite Frame Monitor

19 Atidarytas rėmo monitorius KT19M-S: 19 colių metalo korpuso įdėtas jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius. - Skiriamoji geba: 19 ", 1280x1024 (4: 3) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / Kapacinis / Infraraudonųjų spindulių jutiklis - Ryškumas optianl iki 1000nits - Rėmas: Metalinis korpusas - Montavimo būdas: Geležinis lakštas / Metalinės plokštės / VESA -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

19 Atidarykite Frame Monitor

KT19M-S: 19 colių metalo korpuso įdėtas jutiklinis ekranas, pramoninis LCD monitorius.

- Rezoliucija: 19 ", 1280x1024 (4: 3)

- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive / Infraraudonųjų spindulių ryšys

- Ryškumas iki 1000nit

- Rėmas: metalinis korpusas

- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti


19 Atidaryti rėmo monitoriaus struktūros projektą:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01


19 Atidaryti rėmo monitoriaus montavimo būdai:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02


19 Atidaryti rėmelio monitoriaus specifikaciją:

KTM 嵌入式 金属 显示器

19 Atidaryti rėmelio stebėjimo programą:

DC įtampos įėjimo standartas 220V dideliam ekranui 43 colių, arba 24V įėjimas ekranui ir 12V įėjimui pagrindinei plokštei.

05.jpg

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą.

* Nuo interaktyviosios baltos lentos klasėje iki specialybės, rodomos laboratorijose, nuo skaitmeninių knygų bibliotekoje iki radijo stočių studentų sąjungoje.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Koks yra daugiausia jūsų produktų taikymas?

A: Priklauso nuo klientų naudojimo, plačiai naudojamų laivyno siuntimo, pramonės kontrolės, transliavimo, „SmartHOME“, CCTV ir kt.


Tyrimo