19 colių monitorius HDMI

KT19F-W: 19 colių pramoninis ultra plokščias IP65 monitorius. -19 ", 1440x900, 16: 9 ekrano santykio ekranas - besiūlių ultra plokščių 3 mm priekinis skydas aliuminio lydinyje - nelieskite arba talpinantis jutiklis -HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip „USB for Touch“ - „Back Case“ visiškai uždarytas ir be dulkių, puikus šilumos išskyrimas, suderinamas su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikomosiomis programomis
Pokalbis dabar

Informacija apie

19 colių monitorius HDMI

KT19F-W: 19 colių „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 19 ", 1440x900, 16: 9 ekrano santykis

* Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis


19 colių monitoriaus HDMI funkcijos:

19 colių monitoriaus HDMI specifikacija:

65 二代 IP65 铝合金 显示器 尺寸

19 colių monitoriaus HDMI taikymas:

01.jpg

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelė integravimo galimybė, puikus stabilumas, visiškai suderinamas kompiuteris su „plug & play“

* Jei gaminys sugadintas ar prarastas transportuojant į klientą:

1) NEWAY derėsis su laivybos kompanija. Klientui nereikia prisiimti

atsakomybė, bet aktyviai bendradarbiauja su NEWAY, kad rinktų įrodymus.

2) Po NEWAY patvirtinimo su laivybos kompanija, NEWAY atsiųs naują

produktas su tuo pačiu modeliu klientui ir padengia krovinį.

* Q: Kokia jūsų pagrindinė įmonės vertė?

A: Integruoti į visuomenę, masę ir įmones, siekiant sukurti ekologišką ir aplinką tausojančią visų visuomenės grupių technologijų gyvenimą, gerinti nacionalinio prekės ženklo vertę, taip pat teikti tam tikrą indėlį mūsų šaliai ir visuomenei remiantis naujovišku vystymusi ir aplinkos apsauga ateityje.

* Q: Kada jūsų įmonė yra įsteigta?

A: 2005 m

* Klausimas: koks yra jūsų pilnas HD ekrano dydis?

A: talpinis prisilietimas, pasipriešinimas, IR jutimas ir pan.

* Renkantis tinkamą pramoninį LCD ekraną ir pramoninį jutiklinį ekraną, jis turi būti nustatomas pagal produkto naudojimo aplinką, taikomąją programą ir produkto rinką.

* Pasirinkimas talpiniu jutikliniu ekranu ir varžiniu jutikliniu ekranu paprastai nustatomas pagal sąnaudas, tikslumą, atsparumą pažeidimams, aplinkos prisitaikymą ir pan.

* Itin plona tabletė. Itin plona tabletė sujungia visus įprastinio kompiuterio bruožus itin plonoje dėkloje. Tuo pat metu ji turi draugišką žmogaus ir mašinos sąsają, kuri yra ypač tinkama ribotoje erdvėje. Ji teikia naujausius informacijos terminalus arba kompiuterių platformos sprendimus, skirtus LV, daugialypės terpės ir medicinos reikmėms. Tuo pačiu metu, atsižvelgiant į kompaktišką ir itin ploną dizaino koncepciją, vartotojai gali pasirinkti lanksčius montavimo metodus, kurie yra suderinami su plokščių tipu, ant sienos montuojamu tipu, VESA standartine atrama ir pan.

Tyrimo