Jutiklinio ekrano monitorius „Multi Touch“

Jutiklinio ekrano monitorius „Multi Touch“ KT17F: 17 colių pramoninis ultragarsinis IP65 monitorius. * 17 ", 1280x1024, 4: 3 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinė byla visiškai ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius „Multi Touch“

KT17F: 17 colių „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 17 ", 1280x1024, 4: 3 ekrano santykis

* Besiūliai Ultra Flat 3mm priekinis skydas aliuminio lydinyje

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikomosiomis programomis


Jutiklinio ekrano monitorius „Multi Touch“ dizainas:

详情 页 (1)

„Touch Screen Monitor Multi Touch“ funkcijos:

详情 页 (3)

„Touch Screen Monitor Multi Touch“ specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

„Touch Screen Monitor Multi Touch“ programa:

05.jpg

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelė integravimo galimybė, puikus stabilumas, visiškai suderinamas kompiuteris su „plug & play“

* Q: Kiek inžinierių turite?

A: Projekto vadovas: 6

Techninės įrangos inžinierius: 14

Programinės įrangos inžinierius: 16

Mechaninis inžinierius 5

* Klausimas. Laikas?

A: 3-5 dienos mėginiui, 10-30 dienų 100PCS +, 25 dienos pritaikytiems produktams.

* Q: Kur yra jūsų skydelio kompiuteris / planšetinis kompiuteris?

A: Restaruant, reklama, lošimai, medicinos įranga, kioskas, bankomatas, pramoninis autorizavimas, prekybos centrų parduotuvės ir kt.

* Q: Kaip galiu pasitikėti jūsų produkto kokybe?

A: Turime daugiau nei 10 metų patirtį liečiančio ekrano pramonėje. Nuo medžiagų įsigijimo iki produkto pristatymo mes turime savo profesionalų personalą ir procedūras, skirtas užkirsti kelią galimai rizikai. Mūsų produktai buvo patvirtinti ROHS.

* „HDMI“ anglų kalba yra „High Definition Multimedia“, kinų kalba - didelės raiškos multimedijos sąsaja. HDMI sąsaja suteikia iki 5 Gbps duomenų perdavimo dažnio, kuris gali būti nesuspaustų garso signalų ir didelės skiriamosios gebos vaizdo signalų. Tuo pačiu metu nereikia atlikti skaitmeninio / analoginio ar analoginio / skaitmeninio konvertavimo prieš signalo perdavimą, kuris gali užtikrinti aukščiausios kokybės vaizdo signalo perdavimą.

* HDMI naudojimo privalumas yra tas, kad vienu metu reikia perduoti tik vieną HDMI kabelį vaizdo signalams perduoti, o ne reikalauti, kad tuo pačiu metu būtų prijungti keli laidai; tuo pačiu metu galima pasiekti didesnę garso ir vaizdo perdavimo kokybę dėl bevielio skaitmeninio / analoginio arba analoginio / skaitmeninio konvertavimo.

* HDMI sąsaja palaiko HDCP protokolą, padedantį peržiūrėti autorių teisių saugomus HD filmus ir televizorių.

* Q: Ar galiu aplankyti savo gamyklą?

A: Sveiki atvykę į mūsų gamyklą ir parodysime savo profesionalų gamybos procesą ir tikimės, kad galime ilgai bendradarbiauti su jumis.

K: Kas yra jūsų pakuotės dėžutė?

A: Pramoninis skydelis yra pakuojamas naudojant korio dėžutes, medines padėklus ar skrydžio dėžes, priklausomai nuo to, kas reikalinga.


Tyrimo