Naujas jutiklinio ekrano monitorius

Naujas jutiklinio ekrano monitorius KT173F: 17,3 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius. * 17,3 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano kraštinių santykio ekranas * Besiūliai ypač plokšti 3 mm priekiniai skydeliai iš aliuminio lydinio * Neliečiami ar talpūs neliesti * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutikliui * Galinis dėklas yra visiškai uždarytas .. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujas jutiklinio ekrano monitorius

KT173F: 17,3 colio pramoninis ypač plokščias IP65 monitorius.

* 17,3 “, 1920x1080, 16: 9 ekrano kraštinių santykis

* Užpakalinis dėklas yra visiškai uždarytas ir be dulkių, puikus šilumos išsisklaidymas


Nauja jutiklinio ekrano monitoriaus savybė:

详情 页 (1)

Nauji jutiklinio ekrano monitorių montavimo būdai:

详情 页 (2)

Nauja jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Nauja jutiklinio ekrano monitoriaus programa:

05.jpg

* Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Q: Ar esate gamintojas?

A: Taip, mes kuriame ir gaminame lauko skystųjų kristalų monitorius, įmontuotus pramoninius monitorius, mobiliuosius duomenų terminalus ir pramoninius skydelius ir pan., Ir eksportuojame į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Q: Kiek laiko galiu gauti prekes?

A: Tai priklauso nuo to, kiek produktų perkate ir nuo jų gabenimo būdo. Mes jums atsakysime gavę užklausą.

* Klausimas: kur yra jūsų skydinis / planšetinis kompiuteris?

A: Pramoniniai skydiniai kompiuteriai yra plačiai naudojami tarptautiniame pasaulyje, ypač pramonės automatizavimui, pramoniniam valdymui, stebėjimui, medicininei įrangai, intelektualiam terminalui ir tt Kaip Kinijos pramoninių skydinių kompiuterių gamykla, veikianti prieš 12 metų, turime skirtingą sprendimą jūsų skirtingoms rinkoms. ir poreikius.

* Pramoninis skydelio kompiuteris yra visas sprendimas. Tai ne tik integruoja lietimo funkciją, bet ir integruoja pramoninių kompiuterių apdorojimo našumą. Tai yra vienas iš dažniausiai naudojamų pramoninės žvalgybos prietaisų.

* Klientas teigė, kad nori jutiklinio ekrano. Tikriausiai jis nori išreikšti, kad nori paliesti ekraną. Jutiklinis ekranas yra jutiklinis ekranas. Jei klientas yra naudojamas pramonėje, tai turėtų būti pramoninis jutiklinis ekranas.

* Griežtai tariant, jutiklinis ekranas yra tik valdiklis, atsakingas už lietimą. Jis naudojamas kontaktui aptikti ir informacijai grąžinti, jį apdorojus. Jis arba egzistuoja atskirai, arba liečiamąsias funkcijas įkrauna į skystųjų kristalų vaizdo elementus (langelyje), taip pat įterpia jutiklines funkcijas tarp spalvoto filtro pagrindo ir poliarizatoriaus (kameroje), kuris yra visos mašinos komponentas. Norėdami užtikrinti mašinos lietimo funkciją.

* Pramoniniai skydiniai kompiuteriai ir jutikliniai ekranai atrodo labai panašūs, visi palaiko įvairius jutiklinius metodus, palaiko įvairius diegimo būdus ir net yra daug panašumų išvaizda.

Bet iš tikrųjų tai lemia painiavos, nes tai du skirtingi lygiai ir skirtingos produktų kategorijos, painiava. Daugelis klientų sumaišys jutiklinius ekranus, pramoninius skydelius ir jutiklinius ekranus.

* Klausimas: kokius sertifikatus turite?

A: Kadangi Europa ir Amerika yra pagrindinės mūsų rinkos, visi mūsų produktai yra suderinami su CE / RoHS / FCC / UL. Kai kurių modelių sertifikatai jau yra. Kitiems modeliams mums reikės jūsų pagalbos, norint pritaikyti sertifikatus.

* Įprastas interneto telefonas turės dvi RJ-11 sąsajas. Viena „RJ-11“ sąsaja naudojama telefono linijai, sujungtai su „HomePNA“ jungikliu, prijungti, o kita „RJ-11“ sąsaja yra prijungta prie telefono.

Tyrimo