Plokščias monitorius

Plokščias monitorius KT173F: 17,3 colio pramoninis ultragarsinis IP65 monitorius. * 17,3 ", 1920x1080, 16: 9 ekrano santykio ekranas * besiūlių itin plokščių 3 mm priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra jutiklio arba talpos jutiklio * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Atgalinis korpusas visiškai uždarytas ir dulkės ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Plokščias monitorius

KT173F: 17,3 colio „Industrial Ultra Flat“ IP65 monitorius.

* 17,3 ", 1920x1080, 16: 9 ekrane

* Nėra jutiklio arba talpinimo

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis

* Atgal byla visiškai uždaryta ir be dulkių, puikus šilumos išsklaidymas

* Suderinama su įvairiomis pramoninėmis sistemomis ir taikomosiomis programomis


Plokščiojo monitoriaus funkcija:

详情 页 (3)

Plokščiojo monitoriaus montavimo būdai:

详情 页 (5)

Plokščiojo monitoriaus specifikacija:

二代 升级 显示器 尺寸 图

Plokščiojo monitoriaus taikymas:

Monitoriaus išvaizda ir funkcijos yra tokios pačios, kaip ir anksčiau, tik ištraukiant laidą iš monitoriaus ir prijunkite jį prie išorinio riedėjimo mygtuko, kad būtų galima reguliuoti ryškumą. 05.jpg

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiais jutikliais ir ekrano technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimu, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą.

* Iš tiesų, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registruotis oro uostuose, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.

* „Neway“ turi SMT liniją (1 + 1) ir gamybos liniją x 7, įskaitant suvirinimą ir kalibravimą x 2

ir surinkimas x 5.

* Klausimas. Kaip jūsų testavimas? Kodėl pasirinkti jus?

A: prieš pristatymą visi mūsų produktai praeina per 72 val. defektas yra mažesnis nei 0,1%.

* VGA terminalas V nešiojamajame kompiuteryje (kiti pavadinimai yra RGB terminalas, D-sub 15 arba mini D15) yra 3 eilių iš viso 15 smeigtukų DE-15. VGA terminalas paprastai yra kompiuterio ekrane, ekrane ir kituose įrenginiuose. Jis naudojamas analoginiams signalams perduoti.

* Visas SD kortelės pavadinimas yra „Secure Digital Memory Card“, kurią 1999 m. Pradėjo „Toshiba“, „Panasonic Matsushita“ ir „SanDisk Corporation“ iš JAV.


Tyrimo