17 TFT monitorius

17 TFT monitorius KT17F-4, 17 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius * 17 colių, 1280x1024 rezoliucija * Front Panel: IP65 atsparus vandeniui * Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikti kaip USB touch * Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva kalno būdas: Desktop arba ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 TFT monitorius

KT17F-4, 17 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 17 colių, 1280x1024 rezoliucija

* Front Panel: IP65 atsparus vandeniui

* Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno


17 TFT monitoriusDizainas:

JWS四代显示器详情页_01

17 TFT monitoriusFunkcijos:

JWS四代显示器详情页_02

17 TFT monitoriaus specifikacija:

详情页-规格表-正屏

17 TFT monitoriusPrograma:

Naudojant vandeniui kabelis kontroliuoti visas nuotolinio pritemdymo funkcijas,tada sąsaja yra panaši su oro sąsaja,kuris labiau stabili, partical ir saugos jūsų taikymo.

四代应用-NTF

* Neprivaloma Saulės skaitymo, standartas su 400cd ryškumą, gali būti pritaikyti 800 ~ 1000nits, kad jūs galite naudoti jį pagal saulės, yra geras pasirinkti programas, kurios yra lauko aplinka.

* Įmonė turi pakankamai personalo rezervų ir aukštos kokybės darbuotojų, gali suteikti jums gerą techninę pagalbą, viešųjų pirkimų patirtį ir garantinį aptarnavimą mūsų bendradarbiavimo procese.

* Pramonės Sklypai:

Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinė mašina ir kt.

* Monitoriai iš Neway daugiausia parduodami Europai, Šiaurės Amerikai, Australijai, Korėjai, Japonijai, Taivanui, Honkongui, Kinijai ir kitiems regionams bei šalims. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* K: Kaip jūsų gamyklos mastu?

A:130 Augalų darbuotojai;40+ RD komanda, 20 + pardavimų komanda ir kt.

Tyrimo