17 Atidarykite Frame Monitor

17 Atidarytas rėmo monitorius KT17M: 17 colių metalinis korpusas Įterptas jutiklinis ekranas Pramoninis LCD monitorius - skiriamoji geba: 17 ", 1280x1024 (4: 3) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / talpinis / Infraraudonųjų spindulių jutiklis - Ryškumas iki 1000nits - Rėmelis: metalinis korpusas - Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 Atidarykite Frame Monitor

KT17M: 17 colių metalo korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninė LCD monitorė

- Rezoliucija: 17 ", 1280x1024 (4: 3)

- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive / Infraraudonųjų spindulių ryšys

- Rėmas: metalinis korpusas

- Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA

- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti


17 Atidaryti rėmelio monitoriaus funkciją:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01


17 Atidaryti rėmo monitoriaus montavimo būdai:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02


17 Atidaryti rėmelio monitoriaus specifikaciją:

KTM 嵌入式 金属 显示器


17 Atidaryti rėmelio stebėjimo programą:

Mūsų monitoriai gali būti iki 1000 vienetų, taigi palaikykite „Sunlight“ skaitymą. Peržiūros kampui galima atnaujinti iki 178/178, bet tik 4: 3 monitoriui, o ne 16: 9. 05.jpg

* Jis yra su „Resistive“ jutikliniu ekranu. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkėms, vandens garams ir alyvos taršai ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Atsparus jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, netgi su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, pramoninis skydelis ir pan.

* Daugeliu monitorių galima įsigyti standartinį VESA laikiklį, kad būtų galima greitai montuoti.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* K: Aš dar nepadariau verslo su jumis vaikinai, kaip pasitikėti savo įmone?

A: Mūsų produktai perduodami CE, RoHS, ISO9001, FCC ir kt .; Mūsų kompanija yra auksinis tiekėjas daugiau nei 10 metų.

* IDE atstovauja vieno tipo standžiajam diskui, tačiau praktiškai, žmonės yra įpratę naudoti IDE, kad paskambintų kuo anksčiau IDE tipo kietąjį diską ATA-1.


Tyrimo