17 colių jutiklinio ekrano monitoriaus kaina

17 colių jutiklinio ekrano monitorių kaina KT 173 F-4, 17. 3 colių pramoninis visiškai plokščias IP 65 monitorius * 17. { {4}} colių, 1920 * 1080 skiriamoji geba * HDMI, VGA, DVI, RJ 45 veikia kaip USB lietimui tinkamas USB ryšys * Aliuminio lydinio dėklas, juostinė ar juoda spalva * Montavimo būdas: darbalaukis arba „VESA“ tvirtinamas „Windows“ 7 jutiklinio ekrano dizainas: „Windows“ 7 jutiklinis monitorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 colių jutiklinio ekrano monitoriaus kaina

KT 173 F-4, 17. 3 colių pramoninis visiškai plokščias IP 65 monitorius

* 17. 3 colių, 1920 * 1080 skiriamoji geba

* HDMI, VGA, DVI, RJ 45 veikia kaip USB liečiant

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas


17 colių jutiklinio ekrano monitoriaus kainaDizainas:

JWS四代显示器详情页_01

17 colių jutiklinio ekrano monitoriaus kainaFunkcijos:

JWS四代显示器详情页_02

17 colio jutiklinio ekrano monitoriaus kainos specifikacija:

详情页-规格表-正屏

17 colių jutiklinio ekrano monitoriaus kainaTaikymas:

Naudojant neperšlampamą laidą visoms nuotolinio pritemdymo funkcijoms valdyti, tada sąsaja yra panaši į oro sąsają, kuri yra stabilesnė, dalinė ir saugesnė už jūsų programą.

四代应用-NTF

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* „Touch“ sprendimai transportui:

„Neway“ sukūrė savo reputaciją transportavimo rinkoje, siūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra patikrintas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* FCC, kuris patvirtina, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą ir nustatyta, kad jis juos atitinka.

* Kl .: Ar numatytoji įrenginio kalba yra anglų?

A: Žinoma, mūsų įrenginys palaiko daugiakalbes, pvz., Anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.

Tyrimo