17 colių skystųjų kristalų ekranas

17 colių skystųjų kristalų monitorius KT17F-4, 17 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius * 17 colių, 1280x1024 raiška * Priekinis skydas: atsparus vandeniui IP65 * Jokio jutiklinio / atsparumo jutikliui / talpinio jutiklinio * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB palieskite * aliuminio lydinio dėklą, juostą ar juodą spalvą * montavimo būdas: darbalaukio ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 colių skystųjų kristalų ekranas

KT17F-4, 17 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius


* 17 colių, 1280x1024 raiška

* Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas


17 colių skystųjų kristalų ekrano dizainas:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

17 colių skystųjų kristalų ekrano savybės:

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

17 colių skystųjų kristalų monitoriaus specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 正 屏

17 colių skystųjų kristalų monitoriaus taikymas:

Naudojant neperšlampamą laidą visoms nuotolinio pritemdymo funkcijoms valdyti, tada sąsaja yra panaši į oro sąsają, kuri yra stabilesnė, dalinė ir saugesnė už jūsų programą.

四代应用-NTF

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, kuriame naudojama LED foninio apšvietimo technologija kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Neway“ nuo 2000 metų gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek pritaikytus produktus.

* Klausimas: kokia yra garantija?

A: Visi produktai, kuriems suteikiama 1 metų garantija, tiekia atsargas arba siūlo naujas dalis pagal mūsų komunikaciją.

Jei norite užsakyti kiekį ir reguliariai, galite saugoti RMA ir po ilgo laiko rinkimo išsiųsti RMA atgal, mes siūlome remontą ar pakeitimą, arba jei turite savo inžinierių skyrių, jums nereikia grįžti atgal, mes galime atsiųsti jums remonto dalis. .

Tyrimo