17 colių darbalaukio monitorius

17 colių darbastalio monitorius KT17F-4, 17 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius * 17 colių, 1280x1024 raiška * Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65 * Neliestas / atsparus jutikliui / Talpus jutikliui * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB palieskite * aliuminio lydinio dėklą, juostą ar juodą spalvą * montavimo būdas: darbalaukio ar ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 colių darbalaukio monitorius

KT17F-4, 17 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius

* 17 colių, 1280x1024 raiška

* Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas


17 colių darbalaukio monitoriaus dizainas:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

17 colių darbalaukio monitoriaus funkcijos:

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

17 colių darbalaukio monitoriaus specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 正 屏

17 colių darbalaukio monitoriaus programa:

Naudojant neperšlampamą laidą, kad būtų galima valdyti visas nuotolinio pritemdymo funkcijas, tada sąsaja yra panaši į oro sąsają, kuri yra stabilesnė, išsamesnė ir saugesnė.

四代应用-NTF

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Pramoninės vietos: Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinė įranga ir kt.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Bet kokie pažymėjimai?

A: TAIP, CE, FCC, ROHS, ISO9001

Tyrimo