17 colių stalinis monitorius

17 colių darbalaukio monitorius KT17F-4, 17 colių pramoninis visas plokščias IP65 Monitorius * 17 colių, 1280x1024 rezoliucija * Front Panel: IP65 atsparus vandeniui * Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikti kaip USB touch * Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva kalno būdas: Desktop arba ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 colių darbalaukio monitorius

KT17F-4, 17 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 17 colių, 1280x1024 rezoliucija

* Front Panel: IP65 atsparus vandeniui

* Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno


17 colių darbalaukio monitoriusDizainas:

JWS四代显示器详情页_01

17 colių darbalaukio monitoriaus funkcijos:

JWS四代显示器详情页_02

17 colių darbalaukio monitoriaus specifikacija:

详情页-规格表-正屏

17 colių darbalaukio monitoriusPrograma:

Naudojant vandeniui kabelis kontroliuoti visas nuotolinio pritemdymo funkcijas,tada sąsaja yra panaši su oro sąsaja,kuris labiau stabili, partical ir saugos jūsų taikymo.

四代应用-NTF

* Tai su Resistive jutiklinis ekranas, turi aukštą prisilietimo tikslumą. jutiklinis ekranas neturi įtakos dulkių, vandens garų ir naftos tarša, ir gali būti naudojamas žemos arba aukštos temperatūros aplinkoje. Varžinis jutiklinis ekranas naudoja slėgio jutiklį, kurį gali paliesti bet koks objektas, net su pirštine, ir gali būti naudojamas rašysenos atpažinimui.

* Įmonė turi pakankamai personalo rezervų ir aukštos kokybės darbuotojų, gali suteikti jums gerą techninę pagalbą, viešųjų pirkimų patirtį ir garantinį aptarnavimą mūsų bendradarbiavimo procese.

* Pramoninės svetainės: pramonės kontrolė, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI kontrolė, inžinerinė apdirbimo mašina ir kt.

* "Neway" yra labai patyręs kuriant ir pritaikant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įtaisus. "Neway" siūlo visas "R&D" technines paslaugas, įskaitant pramoninio projektavimo ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* Q:Bet sertifikatai?

A: TAIP, CE, FCC, ROHS, ISO9001

Tyrimo