Vandeniui atsparus vaizdo monitorius

Vandeniui atsparus vaizdo monitorius KT156F-4, 15,6 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius -15.6 colių, 1920x1080 rezoliucija -Front Panel: IP65 atsparus vandeniui -No Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch -HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikti kaip USB touch-aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva-Mount būdas: Desktop or VESA mount -Ultra Flat Narrow Bezel Compact Design -Enhanced Impact Resistant 10mm Thick Arc Front Panel
Pokalbis dabar

Informacija apie

Vandeniui atsparus vaizdo monitorius

KT156F-4, 15.6 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 15,6 colio, 1920x1080 rezoliucija

* Front Panel: IP65 atsparus vandeniui

* Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno

* Ultra Butas Siauras Bezel Kompaktiškas dizainas

* Glaudesnis atsparus smūgiams 10mm storio lankas Priekinis skydelis


Vandeniui atsparus vaizdo monitorius Įranga:

JWS四代显示器详情页_01

JWS四代显示器详情页_02

JWS四代显示器详情页_03

Vandeniui atsparus vaizdo monitorius Specifikacija:

详情页-规格表-宽屏

Vandeniui atsparus vaizdo monitorius taikymas:

四代应用-NTF

* Naudojant pramoninės kokybės plokštę su patikimu našumu. Parama įterptųjų, sieniniai, rack montuojamas, darbastalio, konsolės paramą. Juoda arba sidabrinė spalva neprivaloma. IP65 kokybės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydeliui.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai Finansai & Bankas:

Bankininkystės savitarnos kiosko mašinos pasižymi stipriu gyvybingumu su patogia sąsaja. Plačiai taikant bankomatus, sąskaitų mokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko alkanas klientai nebepraleidžia daug laiko laukia savo posūkius. Vietoj to, klientai yra turinio bendrauti su banko biurai per ATM tipo sistemas. "Neway" visada buvo patikimas teikdamas anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, pasižyminčius dideliu saugos efektyvumu. Padedame klientams kurti novatoriškus, išmanius ir elegantiškus ieškomus lietimo sprendimus. Todėl "Neway" produktai yra labai pritaikyti prie aplinkos su dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* "Neway" yra globalizuotas OEM & ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija – elektroninių ir kompiuterinių technologijų moksliniai tyrimai ir taikymas.

* Klausimas: Ar galiu turėti pavyzdį? Ar tai nemokama?

A: Mes atliekame pavyzdinį užsakymą, bet kainuojame pirkėjo pusėje.

Tyrimo