Jutiklinio ekrano monitoriai

KT15M: 15 colių metalo korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius. - Skiriamoji geba: 15 ", 1024x768 (4: 3) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / Kapacinis / Infraraudonųjų spindulių jutiklis - Ryškumas optioanl iki 1000nits - Rėmas: Metalinis korpusas - Montavimo būdas: Geležinis lakštas / Metalinės plokštės / VESA - Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įėjimas, RJ45 lietimui - prieinamos colių: 12 colių iki 22 colių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitoriai

KT15M: 15 colių metalo korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius
- Rezoliucija: 15 ", 1024x768 (4: 3)
- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive / Infraraudonųjų spindulių ryšys
- Ryškumas iki 1000nit
- Rėmas: metalinis korpusas
- Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA
- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti
- Inches available: 12 colių iki 22 colių

Jutiklinio ekrano monitorių funkcijos:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01.jpg

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02.jpg

Jutiklinio ekrano monitorių specifikacija:

KTM 嵌入式 金属 显示器 .jpg

Jutiklinio ekrano monitorių taikymas:

„NEWAY IPC“ ir monitoriai, tokie kaip jutiklinio ekrano monitoriai, yra skirti naudoti komerciniais ir pramoniniais tikslais, dideli ryškumai, skirti saulės šviesai nuskaityti, tada RoHS, FCC ir CE sertifikatai. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt.

JWS MONITOR APPLICATION.jpg

* Galima naudoti daugiafunkcinių įrenginių daugiafunkcines sąsajas, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius
* Mes organizuosime mėnesinius gamybos kiekius nuo mažo MOQ iki didžiausių vienetų, kurie pagal užsakymo reikalavimus.
* Aviacijos technika

Suteikite puikią spalvą ir aiškumą duomenų ar grafinių programų, skirtų tvirtoms plokščių plokščių monitoriams. Spalvų aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos suvartojimo ir iškraipymų. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai plati žiūrėjimo kampai. Mechaninė ir elektroninė sąsaja garantuoja lengvą montavimą ir prijungimą prie klientų įrangos.
* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.
* Q: Kaip jums pataisyti, jei turiu kokių nors problemų dėl mano rankų?
A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Jei pasirodys problema, paprastai patikrinsime, ar klientas gali nustatyti vietinę pusę, kad išvengtume tarptautinio laivybos, siųsti rinkmenas ar atsargines dalis. Jei iš tiesų ne, mes turime savo antrinę dalį HK, ir mes galėtume greitai surengti RMA. Pridedama galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Tačiau iš tikrųjų mūsų RMA norma yra gana maža.

Tyrimo