Ekranas su HDMI prievadu

Ekranas su HDMI prievadu KT156F-4, 15,6 colio pramoninis visas plokščias IP65 monitorius -15,6 colio, 1920x1080 rezoliucija -Front Panel: IP65 atsparus vandeniui -No Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch -HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikti kaip USB touch-aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva-Mount būdas: Desktop or VESA mount -Ultra Flat Narrow Bezel Compact Design -Enhanced Impact Resistant 10mm Thick Arc Front Panel
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ekranas su HDMI prievadu

KT156F-4, 15.6 colių pramoninis visas plokščias IP65 monitorius

* 15,6 colio, 1920x1080 rezoliucija

* Front Panel: IP65 atsparus vandeniui

* Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Mount way: Desktop or VESA mount * Mount būdas: Desktop arba VESA kalno

* Ultra Butas Siauras Bezel Kompaktiškas dizainas

* Glaudesnis atsparus smūgiams 10mm storio lankas Priekinis skydelis


Ekranas su HDMI prievado funkcijomis:

JWS四代显示器详情页_01

JWS四代显示器详情页_02

JWS四代显示器详情页_03

Ekranas su HDMI prievado specifikacija:

详情页-规格表-宽屏

Ekranas su HDMI prievado programa:

四代应用-NTF

* Naudojant naują A + klasės pramonės TFT LCD ekranas, varžinis / talpinė liesti neprivaloma, priekinis skydelis atitinka IP65 dulkių ir atsparumą vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymo.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Touch Sprendimai Finansai & Bankas:

Bankininkystės savitarnos kiosko mašinos pasižymi stipriu gyvybingumu su patogia sąsaja. Plačiai taikant bankomatus, sąskaitų mokėjimo kioskus ir interaktyvius informacijos kioskus bankų skyriuose, laiko alkanas klientai nebepraleidžia daug laiko laukia savo posūkius. Vietoj to, klientai yra turinio bendrauti su banko biurai per ATM tipo sistemas. "Neway" visada buvo patikimas teikdamas anti-vandalizmą, vandeniui atsparius, dulkėms atsparius jutiklinius ekranus ir jutiklinius monitorius, pasižyminčius dideliu saugos efektyvumu. Padedame klientams kurti novatoriškus, išmanius ir elegantiškus ieškomus lietimo sprendimus. Todėl "Neway" produktai yra labai pritaikyti prie aplinkos su dideliu stabilumu ir konkurencinga kaina.

* Mūsų produktai eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt. ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo approvable ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Klausimas: Ar turite susijusį produktą?

A: Mes taip pat siūlome:

1) 10.1 colių, 13,3 colių, 14 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 21,5 colio "Android" visi viename kompiuteryje ir monitoriuje.

2) 12,1 colio, 15 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 19 colių, 21,5 colio "Windows" pramoninio skydelio pc ir monitorius.

Tyrimo