Pramoninis LCD ekranas

Pramoninis LCD ekranas

KT15M: 15 colių metalo korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius. - Skiriamoji geba: 15 ", 1024x768 (4: 3) - Jutiklinis tipas: Ne / Atsparus / Kapacinis / Infraraudonųjų spindulių jutiklis - Ryškumas optioanl iki 1000nits - Rėmas: Metalinis korpusas - Montavimo būdas: Geležinis lakštas / Metalinės plokštės / VESA - Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įėjimas, RJ45 lietimui - prieinamos colių: 12 colių iki 22 colių
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis LCD ekranas

KT15M: 15 colių metalo korpuso įdėta jutiklinio ekrano pramoninis LCD monitorius
- Rezoliucija: 15 ", 1024x768 (4: 3)
- Jutiklinis tipas: No / Resistive / Capacitive / Infraraudonųjų spindulių ryšys
- Ryškumas iki 1000nit
- Rėmas: metalinis korpusas
- Montavimo būdas: geležies lakštai / metalo plokštės / VESA
- Sąsajos: VGA / DVI / HDMI įvestis, RJ45, skirta liesti
- Inches available: 12 colių iki 22 colių

Pramonės LCD ekrano funkcijos:

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _01.jpg

KTM 嵌入式 显示器 详情 页 _02.jpg

Pramonės LCD ekrano specifikacija:

KTM 嵌入式 金属 显示器 .jpg

Apie MTTP komandą:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD.jpg

* Galima naudoti daugiafunkcinių įrenginių daugiafunkcines sąsajas, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, kurios gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius

* Mes organizuosime mėnesinius gamybos kiekius nuo mažo MOQ iki didžiausių vienetų, kurie pagal užsakymo reikalavimus.

* Bankomatas

Pažangus saugumas, stabilumas ir ilgaamžiškumas yra labai svarbūs ATM pramonei. Mes sukūrėme pramoninį jutiklinio ekrano LCD ekraną, kurį lengva įdiegti ir prižiūrėti. Jie gali dirbti puikiai nepertraukiamai dieną ir naktį, jie gali būti tinkamai valdomi net ir atšiauriose aplinkose.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kaip jūsų patirtis? Kodėl verta jus pasirinkti?

A: Turtinga patirtis šioje srityje nuo 2005 m. visi mūsų gaminiai yra pramoninio dizaino, sunkiosios konstrukcijos, skirtos „non-stop“ žiedams 24/7 / 36.5. Jie yra patvarūs, stabilūs, kieti ir kieti kaip uolos.

Tyrimo