Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas

Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas KT15F: 15 colių pramoninis grynas plokščias IP65 monitorius. * 15 ", 1024x768, 4: 3 ekrano santykio ekranas * besiūlių ultra plokščių priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * suderinamas su pramoniniu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas

KT15F: 15 colių pramoninis grynas plokščias IP65 monitorius.

* 15 ", 1024x768, 4: 3 ekrano santykis

* HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB jutiklis


Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas:

(升级 三代) 显示器 详情 _01

Aukštos kokybės ekrano ekrano funkcijos:

(升级 三代) 显示器 详情 _03

Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas Specifikacija:

15 寸 显示器 规格 表

Aukštos kokybės lietimui jautrus ekranas :

Peržiūros kampui galima atnaujinti iki 178/178, bet tik 4: 3 monitoriui, o ne 16: 9.

05.jpg

* Kaip įvertinti pramoninio ekrano poveikį?

Tai yra bendras klausimas daugeliui vartotojų. Atrankos metu, nepriklausomai nuo to, kaip gražiai parodo pramoninio ekrano gamintojai, techniniai rodikliai ir faktinis ekrano veikimas dažnai skiriasi, todėl svarbiausia yra tai, kad mes vis dar turime matyti save.

* Jei norite atskirti, ar pramoninis ekranas yra pramoninis, vis dar yra daug žingsnių, tokių kaip ryškumas ir kontrastas, akcentai, aukšta ir žema temperatūra, tarnavimo laikas, žiūrėjimo kampas ir kiti analizės aspektai, kad gautumėte teisingą išvadą!

* I2C autobusas iš pradžių buvo sukurtas garso ir vaizdo įrangai devintajame dešimtmetyje ir šiuo metu naudojamas visų pirma serverių valdyme, įskaitant atskirų komponentų bendravimą.

Pavyzdžiui, administratorius gali užklausti kiekvieną komponentą valdyti sistemos konfigūraciją arba valdyti komponentų, pvz., Maitinimo šaltinių ir sistemos ventiliatorių, funkcinę būklę.


Tyrimo