Ekrano jutiklinis ekranas

Ekrano jutiklinis ekranas KT15F: 15 colių pramoninis grynas plokščias IP65 monitorius. * 15 ", 1024x768, 4: 3 ekrano santykio ekranas * besiūlių ultra plokščių priekinio skydelio aliuminio lydinio * nėra liesti arba talpinantys jutikliai * HDMI, VGA, DVI ekranui, LAN veikia kaip USB ryšys * Suderinamas su pramoniniu ir darbalaukiu. .
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ekrano jutiklinis ekranas

KT15F: 15 colių pramoninis grynas plokščias IP65 monitorius.

* 15 ", 1024x768, 4: 3 ekrano santykis

* Įvairios sąsajos, kad atitiktų visus poreikius

* Tvirtas dizainas su stabiliu veikimu


Ekrano jutiklinio ekrano dizainas:

(升级 三代) 显示器 详情 _01

Ekrano jutiklinio ekrano funkcijos:

(升级 三代) 显示器 详情 _03

Ekrano jutiklinio ekrano specifikacija:

15 寸 显示器 规格 表

Ekrano jutiklinio ekrano taikymas:

Mūsų monitoriai gali būti iki 1000 vienetų, taigi palaikykite „Sunlight“ skaitymą.

05.jpg

* Talpinis jutiklinis ekranas turi būti paliettas tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Q: Ar galite ilgiau pateikti garantijos laiką? Pavyzdžiui, 2 metai.

A: Apie šį klausimą, paprastai, mūsų gaminio garantija yra vieneri metai. Jei jums reikia 2 metų, mes galime tiekti, bet jums reikia pridėti daugiau pinigų

* Q: Koks jūsų „LCD“ prekės ženklas dažnai naudojamas?

A: „LG“, „SHARP“, „Samsung“, „Chimei Innolux“ ir pan.

* Pasak SEL kūrėjų, ekranas atrodo švelnus, tačiau jis gali atlaikyti daugiau nei 100 000 kartų pakartotinio lankstymo metu.

* Nors plataus vartojimo elektronikos gaminiams buvo pritaikyti lankstūs ekranai, pardavėjai dar neįgyvendino sulankstomų ekranų, ir manoma, kad ši technologija bus plačiai naudojama ateityje.

* Laboratorija, vadinama „Semiconductor Energy Laboratory“ (SEL), eksponavo 8,7 colio SuperAMOLED jutiklinį ekraną su 1080P raiška. Ypatingas šio ekrano bruožas yra tai, kad jis gali būti sulankstytas.

* Q: Kaip MTTP investuoja?

A: Mes daug dėmesio skiriame technikos atnaujinimui ir produktų patobulinimams, kasmet investuojame 20 proc. Pelną į MTTP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

* Q: Koks jūsų dažniausiai palietimo būdas?

A: talpinis prisilietimas, pasipriešinimas, IR jutimas ir pan.

* Q: Koks yra jūsų norminis proceso srautas gamybos linijoje?

A: PCB spausdinimas, suvirinimas, LCD surinkimas, testavimas 1, paruošimas apvalkalui, bandymas 2, galutinis surinkimas, galutinis patikrinimas, pakavimas.

* Atsižvelgiant į tai, kad pramoniniai planšetiniai kompiuteriai iš pradžių buvo skirti prisitaikyti prie sudėtingų gamybos aplinkų, o jų produktai yra šališki kokybei, pramoninių planšetinių kompiuterių gamybos technologija, būsimi pramoniniai planšetiniai kompiuteriai bus gražesni, lengvesni ir praktiškesni. . Vadovauti idėjų kūrimui.

* Ateityje pramoniniai planšetiniai kompiuteriai taip pat vystysis lengva, plona ir stabili kryptimi, kuri gali sutaupyti vietos ir palengvinti pramoninių planšetinių kompiuterių priežiūrą.

Hot Tags: ekranas jutiklinis ekranas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like