Kompiuterio monitoriaus ekranas

Kompiuterio monitoriaus ekranas KT156F-4, 15,6 colio, pramoninis, visiškai plokščias IP65 monitorius -15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba -Priekinė plokštė: IP65 atsparus vandeniui -Nėra liečiamo / atsparumo jutikliui / Talpus jutikliui -HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB jutikliui. - Aliuminio lydinio dėklas, drožlinė arba juoda spalva - Montavimo būdas: Stalinio arba VESA tvirtinimo elementas. - „kompaktiškas“ „kompaktiškas“ kompaktiškas siauras rėmelis - sustiprintas atsparus smūgiams 10 mm storio lanko priekinis skydas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio monitoriaus ekranas

„KT156F-4“, 15,6 colio pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius

* 15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas

* Itin kompaktiškas kompaktiškas siauro rėmo dizainas


Kompiuterio monitoriaus ekrano ypatybės:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

JWS 四 代 显示器 详情 页 _03

Kompiuterio monitoriaus ekrano specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 宽屏

Kompiuterio monitoriaus ekrano taikymas:

四代应用-NTF

* Itin plokščias pramoninio ekrano dizainas su pramoninio lygio aliuminio lydinio korpusu, taip pat 3 mm storio kampo spinduliu / 10 mm storio su stačiakampiu kampiniu priekiniu rėmu, juodos arba sidabrinės spalvos pasirinktinai.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonės navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, sonaro sistemoje ir kt.

* Profesionali paslauga pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Klausimas: Ar jūsų įmonė yra tikras gamintojas?

A: Mūsų įmonė yra profesionali gamintoja Quanzhou mieste, Fujian provincijoje, jūs esate labiausiai laukiami apsilankyti mūsų gamykloje bet kuriuo metu.

Tyrimo