15 Stebėkite HDMI

15 Monitorius HDMI K150NT: Didelio kontrasto 15 colių IPS skystųjų kristalų ekranas su atvirame kadre. -LED foninis apšvietimas, 5 laidų atsparus jutiklinis skydelis. –1024x768 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas. -VGA, HADMI, DVI, AV įvestis. - Paraiškos: KIOSK / POS aparatas, transportavimo mašina, bilietų automatas, finansinis bankomatas ir kt. 15 ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

15 Stebėkite HDMI

K150NT: Didelio kontrasto 15 colių IPS skystųjų kristalų ekranas.

-LED foninis apšvietimas, 5 laidų atsparus jutiklinis skydelis.
–1024x768 skiriamoji geba, 300 cd / m2 ryškumas.
-VGA, HADMI, DVI, AV įvestis.
- Paraiškos: „KIOSK / POS“ aparatas, transportavimo mašina, bilietų automatas, finansinis bankomatas ir kt.

„Open Frame-K150“ serija 详情 页 (1)

15 monitorių HDMI montavimo būdas:

„Open Frame-K150“ serija 详情 页 (5)

15 Monitoriaus HDMI matmenys:

„Open Frame-K150“ serija 详情 页 (6)

15 Monitoriaus HDMI specifikacija:

规格 表

15 Monitoriaus HDMI taikymas:

15 Monitorių HDMI puikiai tinka kioskuose, bankomatuose, POS, „marline“, kariuomenės, medicinos, transporto, avionikos, pramonės automatikos, žaidimų, skaitmeninių pramogų ekranų ir pritaikymui lauke.

05.jpg

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, gaminio tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, vaizdo kameros ir DSLR LCD monitorių, FPV lauko monitorių, pramoninį TFT LCD / atvirą rėmelį / USB maitinamą monitorių, pramoninio skydo kompiuterį ir kt. .

* Pramoninė automatika:

Didėjant pramoninės automatikos įrangos sudėtingumui, „Neway“ sukūrė „viskas viename“ integruotą skydinį kompiuterį nuo 7 "" iki 22 "". Tai yra operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramoninės automatikos rodymo sprendimas.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir CE, FCC ir kt. Sertifikatus.

* Q: Kokia jūsų produktų garantija?

A: Visiems mūsų gaminiams taikoma garantija vieneriems metams nuo pristatymo dienos.

Taip pat gerai atnaujinti dvejų ar trejų metų garantiją su papildomomis išlaidomis.

Hot Tags: 15 monitor HDD, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like