15 skystųjų kristalų ekranas

15 skystųjų kristalų monitorius KT15F-4, 15 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius * 15 colių, 1024x768, skiriamoji geba * Priekinis skydas: atsparus vandeniui IP65 * Jokio jutiklinio / atspariojo jutiklinio / talpinio jutiklinio * HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB palieskite * aliuminio lydinio dėklą, juostelę ar juodą spalvą * Montavimo būdas: darbastalio arba VESA tvirtinimas * ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

15 skystųjų kristalų ekranas

KT15F-4, 15 colių pramoninis visiškai plokščias IP65 monitorius


* 15 colių, 1024x768, skiriamoji geba

* Priekinis skydelis: atsparus vandeniui IP65

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* HDMI, VGA, DVI, RJ45 veikia kaip USB lietimui

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Montavimo būdas: Stalinis arba VESA tvirtinimas


15 skystųjų kristalų ekrano dizainas:

JWS 四 代 显示器 详情 01 _01

15 skystųjų kristalų ekrano savybių:

JWS 四 代 显示器 详情 02 _02

15 skystųjų kristalų ekrano specifikacija:

详情 页 - 规格 表 - 正 屏

15 LCD monitorių taikymas:

四代应用-NTF

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai transportui:

„Neway“ savo reputaciją transportavimo rinkoje sukūrė siūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Tiesą sakant, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registracijos sistemoms oro uoste, bilietų pardavimo automatams metro stotyse ir kitiems sistemų integratoriams transporto srityje. „Neway“ yra skirta pristatyti moderniausius lietimo sprendimus ir suteikti klientams geriausią pranašumą.

* „Neway“ nuo 2000 metų gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek pritaikytus produktus.

* Q: Noriu specialaus dizaino tik man, ar galite tai padaryti?

A: Be abejo, mes taip pat priimame ODM, jei jau turite dizainą, kurį galime pradėti iškart, jei jo neturite, galime jums suprojektuoti.

Tyrimo