Plačiaekranis jutiklinis ekranas

Plačiaekranis jutiklinio ekrano monitorius K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 talpinis jutiklinis monitorius - ypač plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB - įvairūs įterptiniai montavimo būdai - atviro rėmo laikiklis. & Stovo laikiklis Pasirenkamas 1080p jutiklinis ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Plačiaekranis jutiklinis ekranas

K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro talpinis jutiklinis monitorius

- Itin plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Neprivaloma atidaryti rėmo laikiklio ir stovo laikiklio Atviras rėmas-K133N ir NT- 详情 页 (1)

Plačiaekranio jutiklinio ekrano monitoriaus montavimo būdai :

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (6)


Plačiaekranio jutiklinio ekrano monitoriaus matmenys:

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (7)

Plačiaekranio jutiklinio ekrano monitoriaus specifikacija:

规格 表

Plačiaekranis jutiklinio ekrano monitoriaus taikymas:

MOKYMOSI VEIKLOS ATKŪRIMO PRAMONĖS PARAIŠKA

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Atspariame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai švietimui ir mokymui:

Mes siūlome liečiamus sprendimus praktiškai visoms švietimo srities programoms, pradedant nuo interaktyvios baltos lentos klasėje ir baigiant specialiais ekspozicijomis laboratorijose, pradedant skaitmeninėmis knygomis bibliotekoje ir baigiant studentų sąjungos aptikimo stotimis. Mes galime įvykdyti šiuos griežtus reikalavimus ir pristatyti švietimui ir mokymui tinkamiausius produktus.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Klausimas: Kokį patikrinimą galite pateikti?

A: „NEWAY“ turi daugybę testų, pradedant medžiagų pirkimu ir baigiant gatavų gaminių įsigijimu skirtinguose skyriuose, pavyzdžiui, QA, QC, pardavimo atstovas, kad būtų užtikrinta, kad visi prieš išsiuntimą yra puikios būklės. Mes taip pat priimame jūsų paskirtos trečiosios šalies patikrinimą.

Tyrimo