Ekranas su USB prievadu

Ekranas su USB prievadu K133N / NT, 13,3 '„Full HD IPS 1920x1080 atviro rėmelio LCD monitorius - 13,3 colių„ IPS “ekranas,„ Full HD “, 1920x1080 skiriamoji geba - metalo korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius pasirinktinai - itin plokščias priekinio skydelio dizainas - HDMI, VGA , DVI, AV, USB projektinis talpinis prisilietimas - įvairūs ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ekranas su USB prievadu

K133N / NT, 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro rėmelio LCD monitorius

- 13,3 "IPS ekranas, Full HD, 1920x1080 skiriamoji geba

- Metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, baterija neprivaloma

- Itin plokščias priekinio skydelio dizainas

- „HDMI“, „VGA“, „DVI“, „AV“, „USB“, skirta „Projective Capacitive Touch“

- Įvairūs įmontuoti montavimo būdai


Ekranas su USB prievadu: 6.jpg

Ekranas su USB prievado matmeniu:

Ekranas su USB jungties specifikacija:

规格 表 .jpg

Ekranas su USB prievadu:

JWS MONITOR APPLICATION

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.
* Darbuotojų valdyme skatiname kūrybiškumą ir iniciatyvumą, skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės kuo geriau pasiūlyti klientams geriausius sprendimus.
* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis.
* Profesionalus aptarnavimas pasaulio klientams. „Neway“ gamina naujus „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kt. Skystųjų kristalų ekranus, kad gamintų mūsų produktus, o ne tik monitorius, bet ir „Panel PC“.
* Q. Kiek laiko reikia paruošti mėginį?
A: Priklausomai nuo įvairių produktų, gali prireikti 3-7 dienų.

Hot Tags: ekranas su usb prievadu, Kinija, tiekėjais, gamintojais, didmenine prekyba, pritaikytu, pigiu, pirkti, sandėliuose

Tyrimo

You Might Also Like