„Raspberry Pi“ LCD ekranas

„Raspberry Pi“ LCD ekranas K133NT: 13,3 colio „Full HD“ IPS 1920x1080 talpinis jutiklinis ekranas - Itin plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB - Įvairūs įterpti montavimo būdai - Atviras rėmas Laikiklis ir stovo laikiklis Pasirenkamas 1080p jutiklinis ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Raspberry Pi“ LCD ekranas

K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro talpinis jutiklinis monitorius

- Itin plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Neprivaloma atidaryti rėmo laikiklio ir stovo laikiklio Atviras rėmas-K133N ir NT- 详情 页 (1)

„Raspberry Pi“ LCD ekrano montavimo būdai :

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (6)


„Raspberry Pi“ LCD ekrano matmenys:

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (7)

Raspberry Pi LCD ekrano specifikacija:

规格 表

„Raspberry Pi“ ekrano pritaikymas:

MOKYMOSI VEIKLOS ATKŪRIMO PRAMONĖS PARAIŠKA

* Naudojant 10 taškų talpinį daugialypį prisilietimą, žmogaus kūnas jautriai reaguoja į jutiklinę funkciją, užtikrindamas tikslų ir jautrų jutiklinį efektą. Talpinis jutiklinis ekranas tereikia paliesti tik nereikia spaudimo generuoti signalus.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai švietimui ir mokymui:

Mes siūlome liečiamus sprendimus praktiškai visoms švietimo srities programoms, pradedant nuo interaktyvios baltos lentos klasėje ir baigiant specialiais ekspozicijomis laboratorijose, pradedant skaitmeninėmis knygomis bibliotekoje ir baigiant studentų sąjungos aptikimo stotimis. Mes galime įvykdyti šiuos griežtus reikalavimus ir pristatyti švietimui ir mokymui tinkamiausius produktus.

* Monitoriai iš „Neway“ daugiausia parduodami Europoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Korėjoje, Japonijoje, Taivane, Honkonge, Kinijoje ir kituose regionuose bei šalyse. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kasmet didėja.

* Kl .: Ar galime spausdinti savo logotipą ant korpuso? Kas yra MOQ?

A: Išskyrus atidarytą logotipą, mes galime padaryti šilko marginimo LOGO tuo atveju.

Tyrimo