Skydo montavimo liečiamuoju ekranu

Skydo kalno Touch ekrano monitorius K133N/NT, 13.3'' Full HD IPS 1920 x 1080 atviro rėmo LCD monitorius - 13.3" IPS ekranas, Full HD, 1920 x 1080 rezoliucija - metalo korpusas, itin plokščias priekinis skydelis dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB, Projecvtive Capacitive Touch - įvairių įterptųjų tvirtinimo būdai...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Skydo montavimo liečiamuoju ekranu

K133N/NT, 13.3'' pilnas HD IPS 1920 x 1080 atviro rėmo LCD monitorius

-13.3" IPS ekranas, Full HD, 1920 x 1080 skiriamoji geba

-HDMI, VGA, DVI, AV, USB

-Su vaizdo apversti funkcija (nuotraukų per pasukite kairėn/dešinėn/aukštyn/žemyn)

-Neprivalomas paskirta stovas laikiklis (VESA75mm & 100mm montavimo)

Skydo Mount Touch ekrano Monitor Mount būdas:6.jpg

Skydo Mount Touch ekrano monitoriaus aspektą:

Skydo Mount jutiklinio ekrano monitorius specifikacija:

规格表.jpg

Skydo Mount jutiklinio ekrano monitorius taikymas:

RoHS, FCC ir CE sertifikatus. Labiau ATM, KOISK, automatas, transporto ir Katytės priežiūra ir pan.LLP OPEN FRAME APPLICATION.jpg

* Priimti pramonės kontrolės HD LCD ekranas ir LED foninio apšvietimo ekranas, pažymėkite paveikslėlį, puiki spalva.

* Pateikti 5 ~ 22 colių monitorius ir PC pagrindinio tirpalo, tipo produktų, įskaitant: HD-SDI LCD monitorius, ant kameros & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, pramonės TFT LCD / atidaryti rėmas / USB powered monitorius, pramoninės grupės PC, ir tt.

* Ekrano sprendimas Marine/karinės:

Neway's Marine & karinės LCD monitoriai ir ekranas yra pagaminti specialiai atlaikyti visureigiai, šiurkštus ir tvirtas kambario aplinkoje. VESA standartas kalno yra prieinami dauguma monitorių greitai lengvas montavimas. Taip pat sukurta atlaikyti atšiaurių karinių ir inžinerijos išgyventi pačių reikliausių programas.

* Neway ir turi daug patirties, kad receptioned daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijoje, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija, Indonezija ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvienas klientas pas mus, ir tikiuosi, kad mes abi pusės galėtų sukurti puiki ateitis mūsų pastangas. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintina.

* Klausimas: Ar jūsų įmonė nekilnojamojo gamintojas?

Atsakymas: mūsų kompanija yra profesinės gamintojo – Quanzhou city, Fujian Province, esate daugiausia kviečiami apsilankyti mūsų gamykloje, bet kuriuo metu.

* Klausimas: Kaip pasitikėti savo produktų kokybę?

Atsakymas: mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį.  Iš medžiagos pirkimo prie produkto pristatymo, mes turime savo profesionalių darbuotojų ir procedūras, skirtus išvengti galimų kokybės rizika. Mūsų produktai buvo patvirtinti CE & ROHS ir pan.

* Klausimas: Kokio tipo mokėjimo terminai?

Ats.: mūsų mokėjimo terminas TT, PAYPAL, Stadscentrum Sąjungos ir ALIBABA prekybos draudimo.


Tyrimo