Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais

Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais K133N / NT, 13,3 '' „Full HD IPS 1920x1080“ atviro kadro LCD ekranas - 13,3 colių IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 raiška - metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius pasirenkamas - Itin plokščio priekinio skydelio dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB projekciniam talpiam jutikliui ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais

K133N / NT, 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro LCD monitorius

- 13,3 colių IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 raiška

- Metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius nebūtinas

- Itin plokščios priekinės plokštės dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB - projektinio talpumo jutikliui

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Su atvaizdo apversimo funkcija (Paveikslėlis apverčiamas į kairę / į dešinę / aukštyn / žemyn)

- Pasirenkamas stovo laikiklis (VESA75 mm ir 100 mm tvirtinimas)Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais 6.jpg

Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais Matmenys:

Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais Specifikacija:

规格 表 .jpg

Monitorius su HDMI ir garsiakalbiais Taikymas:

Prie specialaus poliarizuoto filtro prie monitoriaus galime pridėti apsauginius akinius nuo akinimo, kurie galėtų prieštarauti kai kurioms lemputėms, tada ekraną matysite aiškiau nei įprastai.

LLP OPEN FRAME APPLICATION

* Naudojant pramoninio lygio pagrindinę plokštę su patikimomis eksploatacinėmis savybėmis. Palaikoma integruota, sieninė, lentynose montuojama, darbalaukio, konsoles palaikanti priemonė. Neprivaloma juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės atsparus vandeniui ir dulkėms priekinis skydelis.
* Pabrėžkite produktų MTEP ir inovacijas, turite stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų naujiems ir seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus.
* Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviau valdyti mašinas lengvai valdant. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą, pasižymintį aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.
* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.
* Klausimas: koks yra įprastas monitorių pristatymo laikas?
A: 3–5 dienos mėginiams, 15–20 dienų - 100 vnt

Hot Tags: monitorius su hdmi ir garsiakalbiais, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigiai, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like