LCD kompiuterio ekranas

LCD kompiuterio ekranas K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 talpinis jutiklinis ekranas - itin plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB - įvairūs įterptiniai montavimo būdai - atviro rėmo laikiklis. & Stovo laikiklis Pasirenkamas 1080p jutiklinis ekranas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

LCD kompiuterio ekranas

K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro talpinis jutiklinis monitorius

- Itin plokščias IP65 priekinis skydas metaliniame korpuse, plonas ir tvirtas dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Neprivaloma atidaryti rėmo laikiklio ir stovo laikiklio Atviras rėmas-K133N ir NT- 详情 页 (1)

LCD kompiuterio ekrano montavimo būdai :

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (6)


LCD kompiuterio ekrano matmenys:

Atviras kadras-K133N ir NT- 详情 页 (7)

LCD kompiuterio ekrano specifikacija:

规格 表

LCD kompiuterio ekrano taikymas:

MOKYMOSI VEIKLOS ATKŪRIMO PRAMONĖS PARAIŠKA

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai švietimui ir mokymui:

Mes siūlome liečiamus sprendimus praktiškai visoms švietimo srities programoms, pradedant nuo interaktyvios lentos klasėje ir baigiant specializuotomis vitrinomis laboratorijose, pradedant skaitmeninėmis knygomis bibliotekoje ir baigiant studentų sąjungos aptikimo stotimis. Mes galime įvykdyti šiuos griežtus reikalavimus ir pristatyti švietimui ir mokymui tinkamiausius produktus.

* Niekada neliks laiko išbandyti klientų, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Klausimas: kiek kainuoja importo mokestis?

A: Mes galime padėti jums sumažinti / išvengti importo mokesčių deklaruojant mažesnes kainas, deklaruojant turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitas prekes ir gabenant paprastose pakuotėse.

Tyrimo