Ekrano monitorius

Ekrano monitorius K133N / NT, 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro LCD ekranas - 13,3 '' IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 skiriamoji geba - metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius pasirenkamas - Itin plokščio priekinio skydelio dizainas - HDMI, VGA, DVI , AV, USB projekciniam talpiam jutikliui - įvairūs ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Ekrano monitorius

K133N / NT, 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro kadro LCD monitorius

- 13,3 colių IPS ekranas, „Full HD“, 1920x1080 raiška

- Metalinis korpusas, plonas ir tvirtas, akumuliatorius nebūtinas

- Itin plokščios priekinės plokštės dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB - projektinio talpumo jutikliui

- Įvairūs įterptiniai montavimo būdai

- Su atvaizdo apversimo funkcija (Paveikslėlis apverčiamas į kairę / į dešinę / aukštyn / žemyn)

- Pasirenkamas stovo laikiklis (VESA75 mm ir 100 mm tvirtinimas)


Monitoriaus montavimo būdas: 6.jpg

Ekrano monitoriaus matmenys:

Ekrano monitoriaus specifikacija:

规格 表 .jpg

Ekrano monitoriaus TAIKYMAS:

JWS MONITOR APPLICATION

* Pasirenkamas saulės šviesos nuskaitymas, standartinis su 400 vaizdo ryškumo ryškumu, gali būti pritaikytas 800 ~ 1000 skaitmenų, todėl galite gerai jį naudoti po saulės spinduliais, tai yra geras pasirinkimas lauko aplinkai.
* Valdydami darbuotojus, mes skatiname darbuotojus aktyviai mąstyti iš klientų perspektyvos ir stengiamės pateikti geriausius sprendimus klientams.
* Niekada nesiūlykite saulės šviesoje skaitomų monitorių, skirtų naudoti lauke, esant ryškiai saulės šviesai. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su boreskopu, vaizdo zondu, mikroskopu, rentgeno spinduliu ir kitomis vaizdo gavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdavimo ekranai spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.
„Niekada“ monitoriai buvo sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energetikos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitose pramonės srityse.
* „Neway“ nuo 2000 metų gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek pritaikytus produktus.
* Q: Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu ten išmėginti?
A: Mūsų gamykla yra Zhangzhou mieste, Kinijoje. Galite skristi tiesiai į Siameno ar Jinjiango oro uostus, ir mes jus pasirinksime. Sveiki apsilankę mūsų gamykloje.

Tyrimo