Pigūs monitoriai pardavimui

Parduodami pigūs monitoriai K133NT: 13,3 '' Full HD IPS 1920x1080 atviro korpuso talpinis jutiklinis monitorius - itin plonas IP65 priekinis skydas metaliniu korpusu, plonas ir tvirtas dizainas - HDMI, VGA, DVI, AV, USB - įvairūs įterptiniai montavimo būdai - atidaryti rėmelį Laikiklis ir stovo laikiklis Pasirenkamas pigus ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pigūs monitoriai pardavimui

K133NT: 13,3 '„Full HD IPS 1920x1080 atviro rėmo talpinis jutiklinis monitorius

- „Ultra Flat IP65“ priekinis skydas metalo korpuse, plonas ir tvirtas dizainas

- HDMI, VGA, DVI, AV, USB

- Įvairūs įterptųjų montavimo būdai

- Atidarykite rėmo laikiklį ir stovo laikiklį Atviras rėmelis-K133N & NT- 详情 页 (1)

Pigūs monitoriai pardavimui:

Atviras rėmelis-K133N & NT- 详情 页 (6)


Pigūs monitoriai pardavimui:

Atviras rėmelis-K133N & NT- 详情 页 (7)


Pigūs monitoriai pardavimui Specifikacija:

规格 表

Pigūs monitoriai pardavimui:

13,3 colių taip pat gali būti naudojamas kaip darbalaukio monitorius, su dideliu 1920 * 1080 resoluiton ir aukštos kokybės spalvotu ekranu. LLP OPEN FRAME TAIKYMAS

* Pasirenkamas „Sunlight“ skaitymas, standartinis su 400 cd ryškumu, gali būti pritaikytas 800–1000vnt., Kad galėtumėte gerai jį naudoti po saule, yra geras pasirinkimas lauko aplinkoje.

* AFC transportavimo sprendimas:

„Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* FCC, kuri turi patvirtinti, kad mūsų produktai buvo išbandyti pagal minėtą tyrimą.

* Q: Kaip prijungti savo plokštės kompiuterį su klipais?

A: Mūsų standartiniai plokščių kompiuteriai sujungiami tarp rėmo ir klipų, kad juos sugriežtintumėte. Ekranas tęsis su presu, kuris montuojamas į esamą spintelę su pateiktais tvirtinimo spaustukais. Prisukite spaustukus į šonines skylutes, esančias užpakalinėje dalyje, bet neužveržkite. Pastumkite skydelį.

Tyrimo